Příspěvky uživatele - 127.124

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
rakytník, 23.11.2006 Obsahuje fotku
Zdravím příznivce rakytníku, i já jsem  ho pěstovala, ale vybrala jsem pro něj nevhodné místo - ve svahu a v blízkosti jiných okrasných keřů, neodhadla jsem jeho velikost. Trvalo mi 3 roky než začal plodit. Sehnala jsem si odkopek. Je pravda,... celý příspěvek >
Je možné, aby mi škvor vyžíral dírky v listech?, 6.8.2006
Do luhu a háje s Vámi, kdo má na zahradě desítky nebo stovky těchto malých potvůrek, tak je šlape a mačká o 106. Mě ožrali vrcholové pupeny hortenzií, z klematisu zůstaly pouze zakroucené úchytky. Chemii jsem vyzkoušela klasickou proti lezoucímu... celý příspěvek >
listokaz zahradní, 28.6.2006
Určitě nejsem sama, koho trápí již druhým rokem zvýšený výskyt tohoto hnědého brouka, který je podobný mandelince. Vyskytuje se na ovocných i okrasných listnatých stromech, nepohrdne květními a vrcholovými pupeny maliníku ani mochny. Ruční sběr už mě... celý příspěvek >
Zahada - zadost o radu, 4.6.2006
Také jsem měla stejný problém. V noci  jsem zjistila, že po dřevěném plotě vylézají na klematis škvoři a dávají si do nosu. Na hortenzii vyžírali zase vrcholové větvičky, ve kterých já jsem očekávala poupata.Zahajte boj proti škvorům. Mirka z... celý příspěvek >
lalokonosec, 4.6.2006
Po několikaletém a troufám si říct, že úspěšném pěstování fuchsií jsem si neznámo jak zavlekla do hlíny lalokonosce.Opatřila jsem se parazitické hlístice a snad mám po problému. Boj proti lalokonosci je marný, samičky si vystačí samy, přebírání... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika