Příspěvky uživatele - 40.154

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zajímavá pecka u švestky, 29.9.2009
Mám taky problém s peckami švestek - jsou rozůlené, ovšem vodorovně, jakoby přeseknuté... je to šarka nebo co?
Dýně hokkaido, 16.4.2009
Zdravím všechny příznivce Hokkaido :-) minulý rok jsem dostala pár kousků od tety a letos si ji rozhodně také vypěstuji. Úplně mě nadchlo tetiččino využití těchto plodů - a sice - oloupat, na kousky a šup s ní do odšťavňovače. Přidat třeba i pár... celý příspěvek >
Program na návrh zahrady, 23.1.2009
Pořídila jsem si program za 1500,- moje 3D zahrada - a jsem opravdu znechucená. Naprosto vyhozené peníze. Nevím, kdo to vytvořil, ale zahradník asi ne. Např. není možné vytvořit z dřeviny zcela základní tvar koule, za to "patvarů" je tam asi milion.... celý příspěvek >
zimolez kamčatský - top odrůdy, 14.10.2008
Já jsem zakoupila 2 zimolezy - tehdy novinku - před 13 lety, když jsem čekala syna, s tím, že pak pro něj pak budu mít hned z jara vitamíny, až bude větší. Pravda, asi tak po 3 letech jsme ochutnali prvních 5 bobulek... Celou dobu byla úroda mizerná.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika