Příspěvky uživatele - 77.39

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
zaklady pestovani, pestovani v pokoji, 8.10.2008
Nu, nevím, v dobách kolejních jsme na pokojích pěstovali úplně jiné broskvičky.    Když se podívám, kolik m2 má jeden student na kolejním pokoji, připadá mi dělit se o ten malý prostor ještě s ovocným stromem jako, s prominutím,... celý příspěvek >
Technika sečení křovinořezem, 7.10.2008
Nerozumím příliš ani motorům, ani křoviňákům. Jednou mi ale radil jeden automechanik, že dvoutakt vyžaduje měnit otáčky. V některých otáčkách totiž maže víc, v jiných méně - jistě podle množství vstřikované směsi. Při zátěži maže lépe, neboť se točí... celý příspěvek >
cibule nevyrostla, 7.10.2008
Zkuste pěstovat cibuli z výsevu. Je málo pravděpodobné, že ty sklizené budou jen o málo větší než semeno.    Ale vážně. Sazečku jsem zrušil, pěstuji již jenom Alici ze semene Cibule jsou dost velké a mnohem trvanlivější než ty ze sazečky.... celý příspěvek >
Jak prořezat velmi staré jabloně, 7.10.2008
Výhony, které vyrážejí z konvexity oblouku nejsou vlky, to jsou výhony, kterými se strom samozmlazuje. Větve svěšené dolů stárnou, přestávají přirůstat a ovoce na jich je podřadné. Pokud je odříznete, pak zůstanou ty směřující šikmo vzhůru. Časem se... celý příspěvek >
Kelozel, 6.10.2008
Znáte někdo zeleninu kelozel? Tipl bych si na křížence zelí a kapusty. Ví o ní někdo něco bližšího?
kvas z letnich jablek, 5.10.2008
Každý vinař vám asi řekne, že víno, aby se dalo pít, musí obsahovat tzv. zbytkový, tedy nevykvašený cukr. Zůstane-li tolik zbytkového cukru v hotovém kvasu, je k ničemu, vyleje se s výpalky (do 2% lze tolerovat) .     Vinný mošt... celý příspěvek >
Slivovice vs. calvados, 5.10.2008
Staré odrůdy nemají méně cukru, než ty nové, možná mají jen víc kyselin. Pokud obsahuje jejich mošt méně procent cukru, není to odrůdou, nýbrž tím, že staré stromy rostou ve vyčerpané půdě. Vysokou cukernatostí jsou známy... celý příspěvek >
Tak nevím, jestli mi fakt prodali Idared, 5.10.2008
Těžko poznat odrůdu jen z jedné strany a bez ochutnání.    Vypadají jako Kids orange red
špatný kompost - proč?, 2.10.2008
Přehled a charakteristika biodegradabilních odpadů • dřevní odpad – větve z údržby dřevin, údržba parků o vlhkost 50%, látky 96% sušiny, dusík N O,2% sušiny, obj. hmotnost 250-350kg/m3, dostupnost celoročně • Dřevní odpad –... celý příspěvek >
Ladislav - jablka z Čisteckého lahůdkového, 28.9.2008
Asi by pomohla fotka, může jít též o strupovitost, ale ta nezasahuje do dužiny.    Pro hořkou pihovitost je typické, že pihy jsou vpadlé, jako kdyby jablka byla potlučena kroupami.  Platí na ni postřik rozpustnou solí... celý příspěvek >
Určení jablek, 28.9.2008
Podle tvaru to nejspíš nebude žádná reneta. Připománá mi to spíš Gloster
Staré odrůdy, 28.9.2008
Matčino (Nontit) a Smiřické (vzácné) byly hojně pěstované odrůdy v minulosti. Matčino - americká odrůda, sladké podzimní plody, Smiřické  - původně lokální zimní odrůda snad z východních Čech - ploché žluté černě tečkované plody.
Willamsova - červená mutace, 23.9.2008
Nizkokmenné tvary hrušní se obvyklke pěstují na kdouli, nikoli na semenáči. Výjimkou mohou být Konference a právě Wiliamsova, které tvoří malé koruny i na bujnějších podnožích.    Nevím, které odrůdy se hodí na semené podnože. Za tím... celý příspěvek >
Prořezání meruňky - je ještě čas?, 23.9.2008
Asi bych s prořezáním nějakou dobu počkal. Zhruba 7 měsíců.
mečíky (gladioly), 22.9.2008
To proto, že poslední dvě zimy žádná kloudná zima nebyla. Kdybyste je nechala v zemi rok před tím - 2005/06, měla byste nyní již nové mečíky.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika