Příspěvky uživatele - 147.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poznáte někdo tuto rostlinu?, 1.6.2009
Dobrý večer, sukulentní rostlina - TALINUM PANICULATUM.
Neznámý keř, 4.3.2009
Dobrý večer, maro, podívejte se na popis ALBÍZIE (kapinice, "perská akácie"). 
Ozdobný keř, 1.3.2009
Dobrý den, domnívám se, že by to mohl být KDOULOVEC (CHAENOMELES). 
oleandr, 28.2.2009
Dobrý den, u oleandrů, které pěstuji je to běžné, že si květy založí již na podzim - začnou pak dříve kvést. Pokud květní stvoly nejsou poškozeny deštěm a chladem (na "letním" stanovišti je nechávám až do října-včetně), tak je... celý příspěvek >
Liliovník tulipánokvětý, 27.2.2009
Dobrý večer, Michale, myslím, že jste ten Váš příspěvek nějak popletl. Liriodendron tulipifera = liriovník/lyriovník tulipánokvětý, statný, listnatý strom Ginkgo biloba = jinan dvoulaločný, jehličnan Atalpa bignonioides = katalpa trubačovitá,... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 25.2.2009
Dobrý den, je to VĚJÍŘOVKA (SCAEVOLA AEMULA).
Identifikace popínavé rostliny, 22.2.2009
KRÁSENKA (cosmos)
Co je to za strom?, 21.2.2009
Hezký den, na Vaší fotografii je nádherná xCHITALPA TASHKENTENSIS.
Žlutý oleandr, 21.1.2009
Dobrý den, pokud Váš tatínek oleandr na jaře seřízne na 10-15 cm, tak nevěřím, že celé léto krásně kvete. Oleandr zakládá květy už na podzim, a tak by s jarním řezem tatínek odstranil i květy. Stonky (ty které kvetly) se seřezávají na podzim.
Dosna (ze semínka?), 21.11.2008
Ano, lze. Já mám kladnou zkušenost: Na podzim 2007 jsem kaně odebrala semínka, 12/2007 jsem je zasela do zahradnického substrátu smíchaného s pískem (klíčila nad radiátorem), vydatně zalévala, ještě v ZIMĚ 2007 vyklíčila (i když ne všechna), v... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika