Příspěvky uživatele - 99.214

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez Garden King - Tv products, 20.5.2009
Přidám též svou zkušenost s křoviňákem AGB. Po koupi jsem zjistil - made in PRC. Hrklo ve mně ale začali jsme pracovat. Po cca měsíci šel volnoběh ve vysokých otáčkách, tak jsem hledal a našel bowden, který je protažen plíškem a zajištěn dvěma... celý příspěvek >
Rubování jabloně - prosím radu, 19.5.2009
Tak já zkoušel letos prvně taky roubovat- jabloň a mám asi rekord- z cca 20 roubů se nezelaná ani jeden. Zkusím tedy zalévat. Ale nezatíral jsem konce nových naroubovaných větvičekú zatíral jsem pouze konec větve na stromu/ - je to velká chyba, která... celý příspěvek >
Čerpadlo Rob-2, 18.5.2009
Setkal- to je odpověď na otázku. Jinak mimo tento dotaz - je to pěkný křáp, ale to jste se asi neptal. Jen jste potřeboval navést případné zákazníky. Ivan
Terasa z 2m borových palubek, 14.5.2009
a/ 2 m je příliš. Dle citu i 1 m je dost, spíše bych viděl jako optimum 1/3 ze 2 m tj. 67 cm b/ nevím c/ 1 cm se mi zdá dost. Já bych volil cca 5 mm aby nepropadla tužka, při seschnutí hoha od židle atd Ivan
Husqvarna 357xp nebo 365, 14.5.2009
Samozřejmě i mne by rozladila nemožnost opravy pily, ALE zase na druhé straně od roku 1989 je to již 20 let a pokud vím, tak je povinnost dodávat ND 10 roků což je dvojnásobek. Ivan
Jak čistíte po práci benzínovou sekačku?, 11.5.2009
Taky nečistím a jen seču. Pokud měním olej odloupnu případnou vrstvu zaschlé trávy, zkontroluji nůž a případně přebrousím. Jednou za sezonu očistím motor a prohlídnu stav řemene pojezdu- plastové tělo HQ nezrezne. Ivan
Jakou vlastnite rotacni sekacku a koupili by jste si zase tu samou?, 28.4.2009
Cca 8 roků HQ 43 Royal. Za tu dobu výměna svíčky, řemínku pojezdu a rolničky tohoto řemínku. Zahrada 1500 m2 a zpočátku dost tvrdé podmínky/ 10 let neudržovaná zahrada/. Šasi je ABS bez poškození, pouze je naprasklý/ bez ztráty funkčnosti/ kryt přes... celý příspěvek >
Olej do sekačky, 28.4.2009
Taky to tak vidím, protože 40 je pro vyšší letní teploty nežli 30 a tudíž při stejné teplotě bude hustější. Ivan
Husqvarna LC 48 ve - zkušenosti, 28.4.2009
S tím mytím bych byl/ a není to jen má zkušenost / opatrný, protože se tím může dostat voda do ložisek, mezi hřídel a futro atd a akceleruje se tím reznutí. Kolega takto během cca 5 ti let oddělal sekačku, zatímco já mám Husq royal 43 již cca 8 let... celý příspěvek >
Provoz hydropřevodovky malotraktoru, 23.4.2009
Od loňského roku provozuji sekací malotraktůrek s hydropřevodovkou a dIvanoposud jsem nad tím moc nepřemýšle, ale nyní si uvědomuji, že sám nevím co je pro tuto převodovku vhodnější: -sešlápnout pedál brzdy, pákou převodu hydra zvolit rychlost a... celý příspěvek >
Fiskars 2400, 23.4.2009
Mám dvě F sekery - obě štípací 1400 a 2400. Na jedné malý/ do 1 mm/ ůlomek ostří- zřejmě trefený kamínek vzhledem k tomu, že mám dost špinavé dřevo, jinak pouze setřený teflon. Úhel ostří, geometrie sekery, vyvážení - naprostá spokojenost.... celý příspěvek >
Kadeřavost, 16.4.2009
Co dělat když jsem prošvihl postřik kuprikolem a nyní již broskev kvete: Teď asi stříkat nikoliv- včely, ale je možný pozdější postřik??? Děkuji za zkušenosti, rady Ivan
Stáří benzinu do pily, 10.4.2009
Cca do 2 měsíců bych samotný i mix benzín použil. Ale více jak 2 -3 měsíce/ dle uskladnění/už může být problém- vlastní zkušenost- sekačka, motorka. Ivan
Plotostřih, 10.4.2009
Neznám konkrétní typy a jednoznačně bych volil motor. Aku jsem měl jednou vyžínač a velké rozčarování. Snažil jsem se jej i reklamovat, ale výrobce či servis tvrdili, že parametry jsou v pořádku atd atd... ale skutečnost byla taková, že silnější... celý příspěvek >
sekačka na cca 3500 m2, 6.4.2009
Souhlasím, že je možné diskutovat o tom kolik kdo seká 2 -- 4 tis metrů. Záleží na požadované kvalitě, nevíme jak letos bude pršet atd atd. Můžeme diskutovat kolis budu uvažovat hodinovou mzdu sekáče,... ale moje zkušenost jak se sekačkou / HQ 43... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika