Příspěvky uživatele - 9.81

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
kdy vysévat trvalky, 26.1.2009
Zalezi take na tom, zda mater vytapeny sklenik.Ja nemam, tak vysevam dle terminu na saccich, vytap.sklenik je velka vyhoda, tam muzete vysevat klidne uz ted ta seminka, ktera se maji vysit az např.v brezen, duben.
Brouk v jezírku, 16.1.2009
A smozrejme zabky, tech je tam nepocitane, hezky se to kvakani posluoucha
Brouk v jezírku, 16.1.2009
To je uzasne, s tim koupanim je to zajimavejsi alespon tam nejste sami, mam jen okras.jez.ale to je podivana, pastva pro oci, tech potapnicku, vod.sneku, vazek,ptacku co maji zizen, vcelicek,vos, nadhera!
Chřadnoucí sloní noha, 16.1.2009
Mam taky sloni nohu uz asi 10let, podle obrazku si myslim ze je to premirou zalivky, ona nepotrebuje hodne vody, co kdybyste zkusila vysypat z kvetinace a dat fungl novou zem.
pěstování phaleanopsis, 16.1.2009
Zasadne nerosit!
Lilie - množení z cibulových šupin, 15.1.2009
Jeste jsem zapomnela na to podstane, co jste se ptala, s temi cibulkami nedelam taky nic, ony samy rostou samy se pred mrazem"schovaji"pod zem, jen kdyz jsou male a presazuji je tak je nedavam tak hluboko jako starsi cibule, mam sussi pudu,... celý příspěvek >
Lilie - množení z cibulových šupin, 15.1.2009
Nekdy se mi stane ze cibule lilii ztrati supinku pri presazovani, dam ji pouze do zeme, ne hluboko, asi 3cm.zasypu zeminou, vice se nestaram a cekam, vyrostly mi vsechny, jen to dele trva nez z nich jsou kvetouci lilie.
Cibulky lilie - na zimu ven?, 15.1.2009
I ja mam lilie cely rok venku, jsou v kontejnerech z velkych drevin, uz jsem to nekde psala, kdykoliv potrebuji zmenit jejich stanoviste tak je vyndam e zeme a dam je jinam nevadi jim to ani v prubehu rustu, mam tak zasazeny vsechny cibuloviny,... celý příspěvek >
okrasný česnek, 15.1.2009
I ja si koupila pred 3lety okr.cesnek, proti hryzcum, jake vsak bylo me prekvapeni, kdyz pod cibuli-asi10cm.prum.-vrtal krtek, nadzvedl ji, ale jinak mi taky nezapleveluji zahradu, ze by se jim nedarilo dobre?Uvidim letos.Ale mam vysoky asi 70cm a... celý příspěvek >
Česnek medvědí - rostlina téměř neznámá, 15.1.2009
hm, delate chute, i ja je nevarim a jim je jen tak, samotne,to je pak-oder z ustni dutiny, ale nevadi, zdravi je prednejsi
Liliochvostec (Eremurus robustus), 15.1.2009
jeste musim napsat ze ji pestuji u zdi kde neni mokro, a ma pod ni taky vrstvu pisku a jeste nize mam kaminky nad nimi zeminu, pod hlizou trochu pisku pak zeminu a nad tim vsim opet kakinky aby voda rychleji odtekla, kvetla nadherne asi 7let a loni... celý příspěvek >
Tulipány v truhlíku - kdy ven?, 15.1.2009
Kdyz chcete nekoho urazit tak si vyberte jine misto, to bylo nepekne, Tyka se to prispevku: No asi pote, co pominou mrazy, ze?Nebo jsem to spatne pochopila?jestli ano tak se omlouvam, ale vyznelo to spatne.
Řebčík královský, 15.1.2009
To je mozne ze je hluboko, uvidim ted ne jare zda-li mi vyroste, to jsem opravdu moooooc zvedava byla bych rada byl velmi hezky
Mohu nyní přesadit datlovník?, 15.1.2009
Ja ho presazovala i v zime kdyz nebyl cas pres rok, byl nadherny vubec mu to navadilo je to nenar.palma vyschla kolikrat a prezila, v lete venku, v zime doma, uz ji nemam, musela jsem ji dat pryc, byla uz prilis velka zabirala nam pul pokoje-ne... celý příspěvek >
datlovník, 15.1.2009
Klidne ji zkuste dat po zmrzlych ven, pomalu privykejte slunicku, uvidite jak ji to bude svedcit, mela jsem ji taky ale pro velke rozmery jsem ji darovala do penzionu pro seniory, kde byla i ma maminka, je to nenarocna palma ktera nevyzaduje temer... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika