Příspěvky uživatele - 49.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co s cuketami?, 31.10.2015
My cuketu nastrouháme na hrubém struhadle a dáme usušit na sluníčko nejlépe na síto. Potom semeleme na mlýnku Predátor původně určenému na mletí mouky mlýnek má ocelové mlecí kameny s jemnými zoubky. Cuketová mouka se dá přidat do polévek do... celý příspěvek >
Presenta, 23.10.2015
Letošní rok byl anomální v tom, že co jsem pozoroval zrání přinejmenším u slivoní - oproti minulému roku bylo zpožděno zhruba o 14 dní i přesto, že bylo letos léto nebývale horké. Jestli bylo zpoždění způsobeno pozdnějším nástupem jara nebo naopak... celý příspěvek >
Beforest, 23.10.2015
Tak to jsem rád, že jsem si jeden stromek téhle odrůdy objednal. Snad se s touhle chutí za pár let potkám.
Golden Delicious a Golden Delicious Reinders, 21.10.2015
Naopak. Já si myslím, že příspěvek, co pan P.Z. sem napsal, je přínosný v tom, že jasně ukazuje, že je mnohem lepší si ať už Goldeny nebo jiná jablka vypěstovat sami doma. Protože z těch průmyslově vyrobených se spoustou postřiků se sice přímo... celý příspěvek >
Opylovač pro jablko Gala, 16.10.2015
Zkuste třeba Merkur. Měl by být trvanlivější než Gala a je také sladký jako Gala. Píši podle toho, co jsem se dočetl v katalogu pana Vysloužila a zde ve fóru, nikoliv z vlastní zkušenosti, i když zvažuji Merkur také vysadit.
Melrose a Gloster, 16.10.2015
Zajímavé je, že u známých roste Gloster (ovšem mimo zahradu), jehož plody jsou bez jakýchkoli postřiků prakticky bez strupovitosti, zato trpí hořkou skvrnitostí a každé druhé jablko je červavé. A navíc ani zdravá jablka nemají nijak dlouhou dobu... celý příspěvek >
Beforest, 14.10.2015
Tak na to hodnocení chuti jsem moc zvědav, zvažuji zasazení stromku téhle odrůdy.
Odrůda Pinova, 12.10.2015
Také jsem včera koupil Pinovu v Albertu a okoštoval. Myslím, že to byla čerstvá úroda, i když současné chladírny dokážou zázraky. Jablka byla krásně vybarvená a vzhledem velmi lákavá. Ovšem konzistence dužniny a chuť není nic pro mě. Chuť by ještě... celý příspěvek >
Poraďte se založením ovocné zahrádky, 5.10.2015
Zkusím se zeptat konkrétněji - půjde nám tam Orion, nebo se hodí víc do teplejších oblastí? Nebo je ze žlutoplodých jabloní vhodnější Sirius? A co říkáte na Lipno? Nerad bych, aby všechna jablka byla "na jedno brdo" co se týče chuti a konzistence... celý příspěvek >
Vysočina, 1.10.2015
Rád bych zasadil stromek Vysočiny, nevíte kde ji sehnat? Množí ji nějaká školka? Tomáš
Poraďte se založením ovocné zahrádky, 29.9.2015
U nového domku chceme založit malou ovocnou zahrádku. Jedná se o rovinatý pozemek o rozměru cca 10x13m, v současnosti zatravněný. Jsme v nadmořské výšce 400m v jižních Čechách u Lužnice. Chtěli bychom tam vysadit 5 jabloní různých odrůd, z nichž... celý příspěvek >
Záhadná závada elektrické řetězové pily, 12.9.2009
Přestala chodit během práce?
Motorová pila do 6000, 28.8.2009
Je jasný, že kdo si jednou zkusí říznout s profi pilou, tak pozná, že to je o něčem jiným.Stejně jako jsem psal já o těch vrtačkách atd.Ale kupovat si drahou pilu na občasný použití je asi hovadina stejně tak, jako si kupovat drahou vrtačku na... celý příspěvek >
Motorová pila do 6000, 28.8.2009
Přesně tak je k příspěvku od 11844.
Motorová pila do 6000, 27.8.2009
Dobrý večer.Já osobně stejně jako pan Beneš mám chalupu se starým sadem a občas podříznu v lese nějakou soušku.Mám neznačkovou pilu z metra kterou kupoval táta před x lety a na to občasný použití úplně stačí.A poslední dva roky jsem v lese nadělal... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika