Příspěvky uživatele - 93.158

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak se zbavit včel?, 3.1.2009
Informace, že i čmeláci jsou jakýmsi indikátorem čistého prostředí je pro mě nová a velice mě potěšila. Brundibáři se tu hojně vyskytují. Takže by se dalo zjednodušeně usoudit, že postřiky a hnojení zde nepřesahují pravděpodobně "přes... celý příspěvek >
Nepřátelé zpěvného ptactva v zahradách, 3.1.2009
Vypadá to, že máte zase pravdu. Tak hezký večer. M.R.
Jak se zbavit včel?, 3.1.2009
Berto, určitě ani Vy ani já nepatříme mezi "ekoteroristy"-jak tu byli v jednom vláknu nazváni ti, co se zastávali přírody a živočichů v nich žijících-ale opravdu všeho s mírou. Pomalu, pomaloučku mizí ze země některé rostliny,... celý příspěvek >
Nepřátelé zpěvného ptactva v zahradách, 3.1.2009
S těmi dravci s Vámi úplně beze zbytku souhlasím. Jen mně teď nenapadá žádný predátor, který by ohrožoval např. straky a už vůbec ne ty, co žijí v městských aglomeracích. M.R.
Nepřátelé zpěvného ptactva v zahradách, 3.1.2009
Určitě máte pravdu, pane Vysloužile, neošetřený přírodní nábytek by vydržel i u nás. Jen by se asi naší populaci moc nelíbil. Chtěla jsem tím naznačit, že ne vždy a ne všude se impregnace či nátěry používají, tudíž by nemusely ani u nás, pokud by o... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika