Příspěvky uživatele - 191.217

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqvarna 350, 23.2.2009
Díky ted mam nakoupeny olej Lespol, tak ho namíchám jak rikate.Motorak nejlepe jaky? Marek
Husqvarna 350, 23.2.2009
Radku mam podobny pripad, rezu u prehrady a mam tam zrmzle duby pr. 60 cm a taky tam mam bioolej, ted jsem mel Jonsered, nechci znecistovat prirodu, jak to udelat?Mam tam dat M6? Díky Marek
Stihl MS 270 vs Dolmar 500, 25.1.2009
tak jsem po mesici rezani za ucelem vycisteni rozdelaval MS 270 a zadna slava, filtr jde perfektne, ale pristup k motoru nic moc, v tomto bude Dolmar asi lepsi...
Motorová píla zn. Timbertech, 21.1.2009
Vyhozene penize, pokud budete chtit bezpecne pracovat a dlouho s pilou pracovat, stejne koupite novou a znackovou! (HQ, Dolmar, Stihl, nic vic) Pak az to sectete kolik Vas to stalo nervu a penez, budete na cene hodne dobre znackove pily!
použití dřeva na uzení nebo grilování, 1.1.2009
Otec dřevorubec profesionál, naudil spustu klobas a na tento dotaz me rekl na ovocny stromy se v... jedině buk a habr, to měl vyzkoušený.
Hodnocení předností a záporů nové řady HQ čtyřista, 26.12.2008
"Volvo versus BMW, nebo Mercedes?" Jsem zelenáč, chytám tady rozumy hlavně od mistrů J.S. a R.B, ale, když porovnám svoji stihl 270 proti Hq 365 myslím startování, tak pro mě je jednopáčka určitě jednodušší, blbuvzdornější a vypínání nahoru, prostě... celý příspěvek >
Pila a vibrace, 18.12.2008
Děkuji a Stihl má svoje motory, nebo od někoho nakupuje?
Pila a vibrace, 18.12.2008
Děkuji, chápu dobře, že 270 má z tohoto testu nejmenší vibrace?Koukam že 270 je nejžíznivější...
Pila a vibrace, 15.12.2008
Dotaz pro J.S. a R.B. nemáte pánové tabulku vibrací u Stihl MS 270 a jejich konkurentů? Děkuji Marek
Pila a vibrace, 11.12.2008
Pánové, jako zelenáč se zajímám o teorii a praxi z oblasti motorových pil.Zajímají mě praktické zkušenosti z provozu -vibrace.Jeden tábor lidí mě řekl, že nejlépe proti vibracím jsou vybavené švédské pily.Můžete mě prosím říci výhody ocelových... celý příspěvek >
Motorová pila Dolmar PS 420, 8.12.2008
Když to tak pročítám, tak jsem si měl asi vzít Dolmar, než Stihl 270...Asi víc muziky za méně peněz?
Výber motorovej píly, 30.11.2008
Dobrý den Jirko, tak jak jste s 270 spokojen?Ja ji mam taky 1 den.Začal jsem u 211 a skoncil u 270.Taky jsem zvazoval 310 ale na jiném vlákně mě pánové poradili, že 270 je lepší! Marek
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika