Příspěvky uživatele - 174.87

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačky od Mountfieldu, 8.5.2009
Přesně tuto sekačku mám od sezóny 2006 a řekněme, že ji používám 5 měsíců v roce (květen až září) na minimálně 1500 m2, to znamená, že má k dnešnímu dni přes 90000 m2 za sebou. Závady = 0, na příští sezónu možná vyměním plastový kryt pohonu pojezdu... celý příspěvek >
Jakou vlastnite rotacni sekacku a koupili by jste si zase tu samou?, 21.4.2009
Měl jsem Mountfield R 434 od roku 1996 do roku 2005. Vyměnil jsem jí za větší a to XS 55 MBS z důvodu sečení plochy 1800 m2 a nemá chybu. Nyní jde do 4 sezóny. Vždy po sezóně řádně vyčistím a nakonzervuji, vše promažu, napnu řemen pojezdu. Před... celý příspěvek >
Jaké jsou zkušenosti s křovinořezy Oleo-mac?, 24.12.2008
Od jara 2008 mám OM BC 360 - 4T se čtyřtaktem Honda rukojení ve tvaru T. Používám jej jako hobby a pro zábavu občas sekám i traviny, rákos a podobné byliny i mlází mimo můj pozemek, tak mě ta práce baví. Je mi jasné, že na hobby sekání by stačil... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 11.11.2008
Co se týká obviňování z nastavování pily tak, aby se zadřela?! Není to spíše na podání trestního oznámení na neznámého pachatele, nebž na anonymní tvrzení na webu? Na druhou stranu, anonymně se dá napsat cokoli. Přeji více odvahy :-)
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika