Příspěvky uživatele - 180.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
I toto je Mountfield, 20.12.2008
Nejsem zákazníkem Mountfieldu a nikdy jsem od nich nic nekoupila, takže o kvalitě produktů nemohu a ani nechci argumentovat.  Zatím jsem celou diskusi pouze se zájmem sledovala, ale teď se musím ohradit proti tvrzení, že kvalitu firmy dokazuje... celý příspěvek >
štěně a bleška, 14.11.2008
Dobrý den, máte krásnou psí holčičku! Zdraví Alena
Přísavník tříprstý, 5.10.2008
Červenání přísavníku tříprstého i pětiprstého závisí mimo jiné i na stanovišti, na plném slunci se vybarvují lépe. Mám oba druhy, na různých místech, a můžu říct, rozdíl je opravdu znát. Ale u dvouletého bych řekla, že se ještě dočkáte, můj... celý příspěvek >
Rozdíl mezi kdoulí a kdoulovcem, 24.8.2008
Hej.
Poradíte mi někdo? Babička to nazývá Karhátí, 7.8.2008
A u nás zase karhánek. Ovšem co po jménu, i pod jiným jménem to bude pořád jeden a tentýž hnusný plevel, že?
poraďte, co je to za plevel, 11.7.2008
Tohle už jsem kdysi na zahradě měla, ale zdaleka ne v takovém množství. Vím, že mi taky vrtalo hlavou, co to je. Pak jsem si říkala, že to bude něco ze směsi pro ptáky, kterou jsem jim kupovala na zimu, že to prostě roznesli po pozemku. Teď už kupuju... celý příspěvek >
Staré odrůdy, 12.6.2008
Přidávám se k pochvale pana Peška a jeho školky v Bojkovicích. Mám od něj dvě jablůňky, jeřáb a Durancii, stromky přišly pečlivě a s láskou zabalené, všechny se bez problémů ujaly a prosperují.
Muškáty - mokro, 21.5.2008
Jé, ty jsou krásný! Čím je hnojíte?
paprika pritamin, 15.5.2008
Dobrý den, mám prosbu. Znáte někdo papriku pritamin nebo pritaminovou papriku? Vůbec netuším, jaký druh by to mohl být, kromě toho, že je to zřejmě zeleninová paprika. Jak vypadá, co je na ní "pritamin", čím se liší od klasické? Děkuji,... celý příspěvek >
Opadávání švestek - plodů, 24.4.2008
vosy?
Hledám keř, 23.4.2008
tavolník?
jaká to mohla být odrůda jabloně?, 19.4.2008
Zkuste se podívat na stránky školky, která množí staré odrůdy, je tam popis jabloní a foto plodů, třeba je poznáte. Ty stránky jsou stareodrudy.org
voda ve studni páchne, 1.4.2008
Pokud máte podezření na cizí zavinění (prosakující žumpa, hnojení), obraťte se na hygienu, viník by měl uhradit veškeré náklady spojené s vyčištěním studny a náhradním zásobováním vodou.
Kde koupit větší balení hnojiva?, 1.4.2008
Hm, tak jsem sem včera dala odkaz na www stránky a nějak to neprošlo. Nicméně přímo v Brně je jeden podnik, jmenuje se zznpomoravi, po zadáni do googlu vyleze adresa i s mapou. Doufám.
Kde koupit větší balení hnojiva?, 31.3.2008
On se ten podnik jmenuje Zemědělské zásobování a nákup - zkratka ZZN. Hodně úspěchů přeji.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika