Příspěvky uživatele - 244.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Asfaltový šindel x asfaltová lepenka, 19.12.2008
červený kanadský šindel jsme dávali na střechu místo starých pálených tašek, mj. i s cílem ulevit starým krovům. Beternit, byť se mi na střechách líbí, tady nemůže být alternativou. Je to navíc nepochozí krytina.
Asfaltový šindel x asfaltová lepenka, 19.12.2008
Já si myslím, že to co je v předchozích příspěvcích označováno jako "lepenka" je ve skutečnosti "térpapír" - čili materiál podstatně tenčí a méně impregnovaný asfeltem, nežli "IPA". Mám šindel na chalupě od r. 1996, mám pocit, že výrobce udává... celý příspěvek >
Přeroubování starších stromů, 10.12.2008
Pepíku, rouby musí být zpožděné za podnoží (a ostatně už to tady několikrát zaznělo). V mých podmínkách (SM, 300 m.nm.) jsou koncem února-zač. března jabloně nenarašené i během velmi teplých zim.   S přímým přenosem roubu... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika