Příspěvky uživatele - 207.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou růží ke Giardině, 6.8.2009
Jano, pokud vaše růže není plnokvětá, pak to určitě není Giardina, bohužel. K růžové by šla např. bílá, ale to je spíš věc osobního vkusu. Na vašem místě bych navštívila nějakou růžovou školku a tam si vybrala podle barvy a tvaru květů. Zuzana V.
Růže do předzahrádky, 23.6.2009
Přivítala bych, kdybyste uvedl(a) konkrétní dobrý katalog, který podává tolik důležitých informací, např. mimo jiné mrazuvzdornost, odolnost vůči chorobám. Pěstuji růže řadu let a musím jen potvrdit slova paní Lili, že nejlépe jsem si vždy vybrala ve... celý příspěvek >
Praskliny na kmínku broskvoně, 4.6.2009
Děkuji všem za reakci na můj dotaz. Ještě chci dodat, že jarní řez dělám v době květu. Paní Žaneto, kdy vy řežete, v červnu? Díky poznámce Zahrádkář. kacíře mě napadla i ta možnost, že kůra na kmeni začala praskat pod vlivem vysokých teplot v... celý příspěvek >
Praskliny na kmínku broskvoně, 3.6.2009
Vloni přibližně touto dobou, možná o něco později, jsem objevila na kmeni odrůdy Red Haven praskliny. Odřezala jsem nožem okraje a vyplnila štěpařským voskem.  Přes zimu a v předjaří se nic nedělo, až teprve teď kůra znovu praská (na jiných... celý příspěvek >
Už nám ta krása započala, 2.6.2009
Paní Lili, děkuji za naději , doufám, že letos už konečně povyroste. S přáním hezkých dnů Zuzana V.
Už nám ta krása započala, 1.6.2009
Dobrý den paní Lili, R.harisonii je nádherná.  Pořídila jsem si ji v r. 2007 a zdá se mi, že velmi málo roste. Jednou jste tu zmínila, že žlutým růžím trvá dlouho, než se "usadí" a začnou růst. Platí to i pro R.h.? Nějak se nemůžu... celý příspěvek >
Stromkové růže, 22.5.2009
Paní Jano, u toho prvního problému si nejsem jistá, připadá mi to jako trus nějakého hmyzího škůdce. Pátrejte dál, jestli nenajdete třeba housenky. S druhým problémem si naopak jistá jsem - růžička je omrzlá. Jedinou pomocí je ořezání zmrzlých výhonů... celý příspěvek >
Padlí nebo co na růži?, 16.5.2009
Moniko, pod názvem Pirueta se prodávají v hobbymarketech různé popínavky, skutečné jméno odrůdy nebývá uvedeno. Pokud chcete znát jméno té své, zkuste ji vyfotit, vložit sem obrázek a možná ji někdo pozná. Mám dvě růžové popínavky - Compassion a... celý příspěvek >
Pivonky a růže, 6.5.2009
Myslím, že jste růže zasadila v hodně malých vzdálenostech od sebe. Víceletá popínavka je minimálně 1m široká, některé i víc. Takže souhlasila bych s Vlaďkou - hodí se spíš nízké, polštářovité trvalky.
Okurky na plné slunce?, 5.5.2009
Okurky tvoří také postranní výhony, jen se jim neříká zálistky jako u rajčat. A právě tyto postranní výhony se zaštipují.  Na nich jsou samičí květy a pak plody. Doufám, že jsem to nepopletla, snad se ozve nějaký větší odborník na okurky. Přeji... celý příspěvek >
Zavoskování větviček u stromkových růží, 14.4.2009
Vosk v žádném případě neodstraňujte, časem odpadne sám. Přeji hodně radosti z růžiček
Smůla na růžích, 8.4.2009
Paní Jano, myslím si, že je to míza a tedy nic škodlivého. Ale je to jen moje domněnka. Možná, že váš dotaz objeví paní Lili a ta zaručeně ví, o co se jedná. Jestli je růžička jinak zdravá, nic se neděje. Zdraví Zuzana V.
Smůla na růžích, 8.4.2009
Mám dotaz - ty kapky jsou na řezných ploškách výhonů, nebo se tvoří jinde? Nikdy jsem si něčeho podobného na růžích nevšimla. Asi bych počkala, jestli se bude růže chovat normálně, t.j. vyraší, nové výhonky budou zdravé a nedeformované. Pak je... celý příspěvek >
Tantau - ruze Piano, 1.4.2009
Paní Kateřino, myslím, že určitě najdete mnoho vhodných růží na rosen-tantau.com Jistě budou u vás k sehnání. Zdraví Zuzana V.
orchidej - substrát, 23.2.2009
Prodává se dvojí substrát pro orchideje - jednak pro epifyty (např. Phalaenopsis), obsahuje převážně kousky kůry a je cenově dražší, než ten druhý, který je spíš pro zemní orchideje (např. Paphiopedilum). Struktura se pozná také "osaháním"... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika