Příspěvky uživatele - 217.144

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co dělat s rybami v zimě?, 16.1.2009
mrzne pekne dlho. Po akej dobe sa odporuca otvorit lad? Neviem, ci rozumiem suvislostiam, ale hlavny dovod je to, ze vznikaju jedovate plyny. Ako voda vymrza zvacsuje sa hrubka ladu, tym aj objem (lad ma vacsi objem ako voda), rastie tlak pod ladom... celý příspěvek >
Brouk v jezírku, 16.1.2009
... sa mate.  ...ja mam teraz len lad a trochu snehu na nom.
El. predlzovacka 100 m, 14.12.2008
Nemam v tomto velmi jasno, ... rast prudu mozno nie je v kazdom pripade. Mozno to zavisi od vnutorneho odporu spotrebica. Asi v niektorych situaciach naozaj moze dojst k narastu prudu ak klesne napatie, ked sa vykon kompenzuje vyssimi prudmi. Je... celý příspěvek >
El. predlzovacka 100 m, 14.12.2008
co sa tyka 24 a 240 V ziarovky myslel som to inac. Dve riesenia na rovnaky vykon jedno z toho riesenie cez trafo na 24 V. Mensie napatie pri rovnakom vykone ziada vacsi prud a kabelaz s hrubsim prierezom ako by to bolo pri 240 V svetlach. 
Vata na rubíne, 23.5.2008 Obsahuje fotku
Prosím o radu. Na starších stromoch sa neošetrené rany horšie hoja a niekedy sa vytvorí povlak presne ako vata. Keď som povlak našiel, stačilo ranu očistiť a zatrieť voskom. Keďže sa mi už podarilo i niečo navrúblovať, vybral som sa susedovi na... celý příspěvek >
Bambus, 2.4.2006 Obsahuje fotku
Ahoj zýhradkár voda vy sa mala dopĺňat, a každé 2 týždne meniť. Záleží, kde je rastlina postavená. Márada svetlo. To s presadením do zeme tiež nie je zlý nápad. ahoj Maja
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika