Příspěvky uživatele - 183.217

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co místo pryšce?, 1.7.2010
Na kontryhel jsem taky myslela. Právě z těch důvodů, co jste napsala, ale už ho mám na jiném místě zahrady, tak nevím, jestli ho chci mít i tady. Navíc nebylo jednoduché ho sehnat.
Co místo pryšce?, 30.6.2010
Patří tam ještě Tavola (Diabolo), Kolkvície (anabilis), Dřišťál, Kalina (Roseum), Třezalka, Sasanka, Hortenzie, Pivoňka... On mi bohužel asi neporadí, ztratila jsem na něj kontakt :-(
Co místo pryšce?, 30.6.2010
Potřebovala bych poradit s výběrem rostliny na svůj okrasný záhon. Od zahradníka mám vypracovaný návrh záhonu a má ta přijít 4x Pryšec (euphorbia cyparissias). Mám ale malé dítě, a všechny kytičky se pokouší strkat do pusy. Nemohly byste mi někdo... celý příspěvek >
Jaké rostlinky jsem si to vypěstovala?, 29.6.2010
Mockrát děkuju. Moc jste mi pomohl. Begónie by to být mohla a Poměnka taky. Oboje jsem sela. Begónie už mi asi letos nepokvete, když je teprve tkhle malá, že? Hloh to nebude, ten jsem mezi semínky neměla. Ještě jednou moc díky.
Jaké rostlinky jsem si to vypěstovala?, 29.6.2010 Obsahuje fotku
Můžete mi prosím poradit jaké rostlinky jsem si to asi vypěstovala? Bohužel jsem si špatně označila květináčky - nápisy mi smyla voda.
Ibišek ze semínka, 28.5.2010
Mám letošní rostlinky venkovních Ibišků vpěstovaných ze semínek. Některé mají 4 pravé lístky, některé i 5 lístků. V jaké velikosti je můžu přesadit ven?
Co je to za rostliny?, 28.5.2010 Obsahuje fotku
Poznáte někdo tyto rostlinky? jsou to nějaké kytičky, nebo je to plavel?
Jméno dnes oblíbeného keře u krajů chodníků, 28.5.2010
Dobrý den, vyděla jsem keř hodně podobný dřišťálu, ale byl žlutý a hodně moc voněl. Měl dlouhé trny. Bohužel nemám fotku. Netušíte někdo, co by to mohlo být?
Pěstování jahod na hrůbcích, 28.5.2010
Mockrát děkuju za radu. Můžezte mi ještě napsat, jak daleko od sebe by hrůbk měl být? Díky
Pěstování jahod na hrůbcích, 28.5.2010
Dobrý den, četla jsem o pěstování jahod na hrůbcích (vyvýšených záhonech). Nikde jsem se ale nedočetla, jak má takový hrůbek vypadat. Jak má být vysoký, jak široký. V jaké vzdálenosti pak jahody sázet. můžu dát přes hrůbky netkanou textilii? A můžu... celý příspěvek >
Bylinkový záhon, 25.5.2010
Nevíte někdo, jak je to s přezimováním Kmínu a Lichořeřišnice? Jsou to vůbec trvalky?
Bylinkový záhon, 18.4.2010
Chtěla bych si "udělat" bylinkový záhonek ve velikosti asi 3x2m. Poraďte mi, jaké bylinky bych měla vybrat. Představuji si hlavně ty vhodné k vaření, jako je pažitka, bazalka, kopr, apod. Může tam být samozřejmě i pár bylinek vhodných... celý příspěvek >
Vysazení bylinek, 18.4.2010
A můžete napsat jméno této bylinky? Nebo kde se dá sehnat?
Rostliny pod jehličnany, 9.4.2010
Ano, správně, myslím plazivou či poléhavou, pokryvnou rostlinu. V zahrádkářkém názvosloví se zatím moc neorientuji. Chci zasadit lesní smrky a borovice a nechat je dorůst tak do 2 metrů (pak je postupně na Vánoce ořežu a postupně je nahradím... celý příspěvek >
Rostliny pod jehličnany, 8.4.2010
Chtěla bych podél plotu vsadit jehličnan. Slyšela jsem, že musí být zasazeny alespoň 1,5m od plotu. Nechci ale mít mezi plotem a jehličnany prázdnou plochu. Chtěla bych tam nějakou popínavou rostlinu, ale nevím jakou. Přemýšlím o břečťanu, ale bojím... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika