Příspěvky uživatele - 154.214

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kvas Oskeruše, 23.12.2009
Ďakujem Vám páni, že Ste predsa len tak trocha odobrili príbuznosť k tej hruške aj keď je to samostatný druh. Ono pravda z celkového hľadiska keď vezmeme do úvahy charakteristické črty stromu tak okrem listu,  z jarabiny ten strom veľa toho... celý příspěvek >
Slivovice - kvas, 4.12.2009
Súhlas lenže medzi 25% a 18% doťahom činil asi 3 lt slabej ale možno voňavej pálenky. Myslím že odstaviť pri 24% nebolo až také zlé rozhodnutie a tú silu som bohužial nemohol inak ovplyvniť jedine že by som ťahal fakt do tých 8%.
Co je to za jehličnan?, 20.7.2009
Na prvý pohľad jasná jedľa biela.
Kolik cukru?, 3.7.2009
To prirovnanie k hroznu o 23 a 14 stupňovej sacharizácii je úplne presné a akože vinár niečo o tom viem. Takže žiadny repák do kvasu,,páni". Pekne počkať až nám to poriadne dozreje, čo samozrejme nie je úplne v našej moci a potom poriadne... celý příspěvek >
FS 55, 25.6.2009
Ahoj ide diely číslo 3 z toho nákresu. Chcem sa spýtať či sú to identické kryty z vnútra, pretože to je krovák z tých prvých 55, ktoré mali horné ukončenie krytu tupé. Na mojom z pred 2 rokov je na konci taký úkos. Možno je to len výzorový detail.... celý příspěvek >
FS 55, 23.6.2009
Nazdar Jani. Prosím Ťa koľko,,Pesos" stojí ovládanie plynu a štartovania? Ide to vymeniť aj doma, alebo je tam nejaká finta? Chcem to vedieť skôr ako sa vyberiem za tým našim úchvatným predajcom a servisákom. Mám to po smrti nakoľko môj brat... celý příspěvek >
Stihl 041AV, 5.6.2009
Malá otázočka a sviečka po tých 30 s bežania motora a následnom ťahaní do nemoty je mokrá alebo suchá? Ak je suchá je to asi karbec a to vidím na nový alebo nejaký repas. Ale ak je zachľastaná asi to bude horšie, žeby neposlúchal taký malý jednoduchý... celý příspěvek >
Husqvarna stařenka 180 S, 5.6.2009
Mám doma 3 bloky tejto píly tj válec, nádrže +- na každej niečo chýba.MČ
Husqvarna 357xp nebo 365, 14.5.2009
Ako už písal Radek ST 046 ide bez problémov opraviť s ND na ST 460. Dnes ešte ide zohnať ND aj na 40 ročnú ST. S takým servisom len pokoj.MČ
Olej do sekačky, 28.4.2009
Predpokladám že 4-takt na kosačke keďže nie je chladený vodou pracuje pri vyšších teplotách ako auto. Keďže podľa výrobcov oleja druhé číslo uvádza schopnosť oleja udržať viskozitu pri vyšších teplotách tak si myslím že keďže sa kosí od jara do... celý příspěvek >
Jakou směs používáte k pohonu 2 T, 22.4.2009
Radku zo zaujímavosti aké valce boli na starých pílach hq 180, 161 st 041, 051? Okrem toho že sú od Mahle bol tam nejaký tvrdokov? Možno také staré motori myslel Juraj.MČ
LIšta, 17.4.2009
Chlapi ďakujem za info.
rozdielné výkony motorov - jednoducho, 3.4.2009
Tak tomu nerozumiem. V USA udávajú výkony napr. mot. píl, ktoré sú v porovnaní s EU o čosi nižššie. napr. ST 260 v EU 2,6kw oproti 2,4KW v US. ST 361 3,4 kw oproti 3,3kw atď. To chcete povedať že s tlmiacimi prvkami je motor silnejší? Osobne mám iné... celý příspěvek >
stihl SR 340, 16.3.2009
OK. Ďakujem Vám chlapi za postreh a názor. Jani asi som to blbo formuloval, ale hlavný problém je že akosi neviem trafiť schopného predajcu v mojom okolí. Potom by som nepísal o cene. Ono to nie je len predávať píly a krováki. Ak predáva aj rosič mal... celý příspěvek >
Zelena zahrada, 20.2.2009
Radku nehádajte sa s nimi. Nemá to žiadny význam. Za komančov stála pila v tuzexu 20 tisíc a aj tak bol problém ju dostať. Priemer plat 10x. Dnes sa profi stroj dá zohnať za 20 tisíc(tj 1 priem plat v pohode) a aj tak je to problém. Možno... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika