Příspěvky uživatele - 80.193

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výmladky švestek po celém sadu, 19.6.2011
Je možné švestku domácí vypěstovat z pecek?Někde se píše, že bude mít jiné vlastnosti, než ta původní, ale je přece samosprašná, tak jak to vlastně je?
Stenson 5200, 3.1.2009
Podle papíru to servisuje prodejce a jak uvádí někdo jiný tak je toopravdu hecht 954 akorát levnější.
Stenson 5200, 2.1.2009
Pilu jsem koupil na aukru-dnes dorazila a kupodivu to za ty peníze i řeže:-) A docela slušeně-zatím jsem pokrájel asi dva metry dubu na zkoušku-ale pokud bude takle běhat i dál tak jsem spokojenej.Je to se zárukou(záručák-manuál v češtině)Važí jako... celý příspěvek >
Bezinkové víno, 7.12.2008
Tady je něco s bezinkami ale nejenom s bezinkami, i jiné ňamky se dají dělat..Ořechový likér l Pro přípravu likéru je nutné použít nezralé zelené ořechy, které ne¬mají vyvinutou skořápku. Nežádoucí zdřevnatění zjistíme odkrojením špičky, kde se... celý příspěvek >
Jak skladovat či zpracovávat mrkev, 7.12.2008
Dobrý den, varianta 1 a 3 jsou léty prověřené a dobré, poslední dobou inklinuji k variantě 3, a to tak, že část mrkve nastrouhám, část nakrájím na kostičky, to proto, aby hospodyně už s tím neměla další práci, plním to do tlačenkových střívek a... celý příspěvek >
Uchování jablečného moštu bez sterilace, 7.12.2008
Tak to udělejte, jako můj nový soused-Pražák, který si koupil chalupu. Ze samé radosti nad úrodou jablek si koupil drtič, lis a začal moštovat... Ihned plnil PET lahve po okraj jen tak, jak to nachytal z lisu a nechal je na dvoře s tím, že si je v... celý příspěvek >
kvas z letnich jablek, 7.12.2008
Jako laik se ptám, proč chcete míchat dobré s ještě lepším? Švestky nechte švestkami a nedělejte z toho hybrida neurčité chuti. Každý druh ovoce má své typické aroma, tak ctěte přírodu!
Pokazil jsem kvas?, 7.12.2008
Kvas vypadá docela dobře, avšak teplota 12 stupňů se zdá být dost málo k tomu, aby to bylo vykvašené za 8 týdnů. Jestli ještě kvasí, zjistíte nejlépe tak, že nádobu překryjete igelitem, a pevně zavážete. Pokud se igelit vyfoukne, udělá se na něm... celý příspěvek >
destilační přístroj, 7.12.2008
Nemůžete vlastnit ani pállit, můžete si však naložit svůj kvas a dát si ho vypálit. § 4 odst. 4 Zákona o lihu dovoluje pěstiteli z vlastní zahrádky (nikoli pronajaté) za 1 rok si nechat vypálit nejvýše 30litrů 100%-ního lihu. Pěstitelem se... celý příspěvek >
Co to je?, 29.11.2008 Obsahuje fotku
Dostal jsem cibulku, která mi takhle nádherně vykvetla. Říká se jí prý sloní jazyk. Víte někdo, jsk se jmenuje doopravdya co vyžaduje? Děkuji
Demontáž řetězky, 25.11.2008
Ještě mám jednu prosbu. Odstředivou spojku se mi podařilo povolit a sundat řetězku bez problémů. Ještě jednou děkuji za rady. Nakonec jsem zjistil, že uplně přesně na povolení pasuje klíč z úhlové brusky. Šlo to krásně lehce bez násilí. Když už jsem... celý příspěvek >
Demontáž řetězky , 25.11.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o pomoc s demontáží řetězky na motorové pile. Pilu jsem podědil asi před třemi roky, stále šlape jako hodinky, ale samosřejmě bez jákéhokoli návodu. Nyní jsem potřeboval vyměnit řetězku a zatím jsem nepřišel na to, jak se... celý příspěvek >
Rychle rostouci strom se stinici korunou, 14.9.2008
jestli vam nezalezi na kvetech a plodech, tak ja bych tam dal kroucenou vrbu. Roste dost rychle a da se tvarovat dle fantazie. 
Lasička - upír, 14.9.2008
tady to je jak v pohadce. Lasice vysaje krev, ale nechodi jak do hospody. Kdyz uz by sla po kohoutovi, tak ho usmrti a vysaje krev. Nenecha si nic na zitra :)    , takze spis nejaka nemoc
krysy a podobna havet, 13.9.2008
dekuju za radu s tou fretkou. Vyzkousim a jen doufam, ze to nebude odhanet i me :) jinak zajic to urcite neni. Jsou to ty podkani a nicej mi napr. kroucenou vrbu, thuje a pod. Sezerou listy, ze mi zbyde jen klacek a kolikrat ani ten ne
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika