Příspěvky uživatele - 56.177

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak zasadit tůje smaragd?, 7.12.2008
Co děláte s odpadem? Díky za radu
výsatba tůjí, 7.12.2008
Vážený pane, jen pevně doufám, že pokud necháte vysadit zákazníkovi tuje na místě které považujete za vhodné (určitě v kompromise s názorem a představami svého zákazníka) berete do úvahy též nároky a názory vlastníka sousedního pozemku. A zejména to,... celý příspěvek >
křídlatka, 7.12.2008
tak nevím. Ve vesnici, kde máme chalupu, kopřivy takřka vymizely. Nejdřív (1989) jsem si myslela, že proto, že je dávali do krmení kuřatúm a prasatúm. Dnes jakoby s těmito drobnými chovy zmizely i kopřivy. Možná někde, mimo obývané části, na... celý příspěvek >
Invazivní rostlina - plevel? (čtyřlístek - jetelíček - šťavel?), 7.12.2008
jestli je to to samé, co mi roste na zahradě, tak někde jsem se dočetla, že poud se nevytrhá (neznicí) do léta, v létě v zemi vytvoří hlízky a těmi se potom úspěšne (a úspěšněji než semeny) rozmnožuje.
Vyšší koncentrace Roundupu a Bštice, 7.12.2008
zdá se mi, že husí packa je jiný plevel jako bršlice kozí noha. Kdysi (v Receptáři?) jsem se dočetla, že je bršlici třeba posypat vrstvou hrubších bramborových slupek (asi potom vyrostly brambory). Já sama jsem si ji z domu schválně na památku... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika