Příspěvky uživatele - 226.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dakr Panter FD-2, 21.7.2014
Také jsem stál před podobným rozhodnutím, nakonec jsem zvolil Vari. Léty odzkoušená převodovka se šnekem. Pokud naložím hlínu nebo písek, a to dost často, tak spíš začnou kola prohrabávat ale motor Honda i přes nižší výkon se nedusí.  ... celý příspěvek >
Prosím o pomoc - Jak na motor Briggs, 23.5.2014
S motorem Briggs u zahr.traktoru jsem už měl několikrát stejný problém, po zahřátí se najednou začal dusit a nejde do otáček, řekl bych, že to vypadá stejně jako když u ostatních motorů v zahr.technice zavřu přívod paliva a nechávám vyjet karburátor... celý příspěvek >
Ruční start Briggs Stratton, 15.2.2013
Nemáte prosím někdo zkušenost nebo povědomost zda jde doplnit na motor Briggs Stratton /Power Built/ v zahr.traktoru Partner ruční startování pomocí šňůry. Teoreticky by to neměl být takový problém vyměnit některé díly kolem větráku. Díky za... celý příspěvek >
Výběr elektrické řetězové pily, 23.11.2012
Dobrý den. Zajímal by mě Váš názor na příkon el.řetězové pily. V příspěvcích se o něm nikdo nezmínil. S 35cm lištou je 2000W dostatečné, nebo je to málo? Volit raději vyšší výkony? Díky za názory.  Karel N.
Zvedák na zahradní traktor, 30.5.2012
Dobrý den. Nemohl by někdo zkušenější připojit prosím pár řádek. Jako novopečeného majitele zahr.traktoru by mě to také zajímalo, jak vlastně čistit sekací ústrojí, praktickou radu jak zvednout a co na to olej v motoru, benzín a baterie. Díky za... celý příspěvek >
Nejvhodnější období na sestříhání živého plotu ze smrků, 7.4.2011
Krásný den všem, chtěl bych se zeptat, kdy je nejvhodnější zastřihávat smrkový živý plot. Mám na mysli měsíc. Děkuji 
Dakr Panter FD2, 27.12.2010
Dobrý den. S naloženým vozíkem mokrými poleny dřeva doporučuji hodně silně věřit a přidat moc a moc toho zvyku.     No a když to nepomůže tak zavolejte silný kamarády, sousedy nebo složte náklad a nějak to už vytáhnete a... celý příspěvek >
Dakr Panter FD2, 22.12.2010
Dobrý den. Před časem jsem stál před stejným rozhodnutím, zamyslete se nad tím že Dakr FD2 nemá zpátečku!!!. Ještě dnes mě poleje hrůza, když si předstvím že bych ho byl tenkrát koupil. Teprve dlouhodobější používání mi ukázalo jak je pro... celý příspěvek >
Radiaca páka na vari, 19.5.2010
Funguje to určitě perfektně, ale to provedení??? Jak se říká, "řemeslo, braň se! " 
Olej do motoru B S, 4.3.2010
Omlouvám se za neznalost, zkuste mi prosím stručně vysvětlit proč olej určený do čtyřtaktního zážehového motoru automobilu nelze použít do motoru stejného typu, který je použitý na jiném mobilním zařízení /např.sekačka/. Samozřejmě olej musí... celý příspěvek >
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 12.10.2009
Dobrý den. MS07 od fy.Mountfield znám dobře, v rodině/švagr. Vzhledem k tomu jsem volil VARI DSK317, tak že taky znám. Obojí vás i s nákladem odveze. Ale věřte že kvalita a technické řešení je nesrovnatelné. Skutečně nejlépe bude se na oba stroje... celý příspěvek >
Aditiva do mazacích olejů, 30.6.2009
Před pár lety jsem do motoru Š120 /cca130000km/ použil aditivum na bázi teflonu. Mohu vás ujistit, že výsledek byl opravdu znát, na volnoběh motor nebylo skoro slyšet a spotřeba klesla tak o půl litru. Výdrž aditiva ale byla tak max.10000km, takže... celý příspěvek >
Stiga 53S - naplnění koše, 25.5.2009
Dobrý den, prosím o rady jak (nebo čím) odstranit problém s naplněním koše u sekačky Stiga 53S s motorem Honda 160. Od prvního sekání nejsem schopen naplnit sběrný koš na víc jak jednu polovinu. Tráva může být krátká, dlouhá, suchá, mokrá výsledek je... celý příspěvek >
Palivová přísada do benzínu, 2.3.2009
Když jsem se nad svými řádky zamyslel máte asi pravdu, dnešní pily jsou zřejmě někde jinde. Vycházím ze své zkušenosti, že pokud vyjedu nádrž do sucha trvá dost dlouho než nastartuju, a dá to dost práce nastartovat. Proto u všech ostatních... celý příspěvek >
Kultivator MS 07 IN, 23.2.2009
Psal jsem hned první příspěvek, kdy Moundfielda znám od švagra. Když jsem psal, že je technicky na nízké úrovni, myslil jsem přesně všechny ty neduhy které jsou zde vypsané. Tedy doslova a do písmene. je tedy vidět, že jsou to problémy u všech MS07... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika