Příspěvky uživatele - 10.192

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zuby na pile, 22.11.2006
zjistíš co je to za druh řetězu, pokud je origoš v krabce tak na ní to je napsáno( teda Stihl to tak má) , když ne tak v servise to určitě budou vědět. obyčejně to je 25-30 / 0 až 5 stupňů
Jak často brousíte řetěz?, 14.11.2006
Tak to vám všem závidím jaké máte čisté dřevo. Když manipuluji přiblížené dřevo tak brousím tak 2 až 3x za nádrž. ( v tom lepším případě) . Vyřešil jsem to řetězem rapid duro
Zuby na pile, 3.11.2006
Děje se mi to při příčných řezech( manipulace). řežu většinou špicí. Ten špatný úhel je víc nebo míň než 30 stupňů?
Zuby na pile, 3.11.2006 Obsahuje fotku
je to na pile stihl 440, a při vyřezání celé nádrže je v olejové ještě zbytek. Olej je otevřený na plno. Někdy to dělá někdy ne. ale ne v jednom dni.
Zuby na pile, 2.11.2006
Dobrý večer. Mám dotaz, proč je na zubech na mot. pile někdy jakoby napečené dřevo. Je to špatným úhlem broušením nebo omezovákama??? Při řezání dubu.
odstraneni mechu, 30.10.2006
Mě pomohlo lehce zavápnit. Měch roste na kyselišti a vápnem se zneutralizuje a mechu se tam nedaří.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika