Příspěvky uživatele - 114.14

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dakr FD3, 22.4.2010
Dobrý den, mazání ozubených koleček? Vlasně nijak nemažu. Při sečení je dost "šťávy z trávy" a potom jenom očistím. Na zazimování jsem potřel jemně vazelínou. Pro jízdy v prachu by namazané kolečka stejně dosti trpěla; je to stroj na... celý příspěvek >
Dakr FD3, 21.4.2010
Dobrý den, rozhodnutí je skutečně správné. Vloni jsem posekal dvojbubnem FD 3 přes 7ha v kopcích i na rovině - naprostá spokojenost. Stabilní, výkonný,  když člověk při práci myslí hlavou, tak je to skutečně dobrý stroj.S tím typem... celý příspěvek >
Dakr FD-3, 4.1.2010
O koupi sedačky jsem uvažoval a dále uvažuji. Přesto mne odrazují tyto záležitosti: - otáčení ve svahu se sedačkou se zadním opěradlem - možný problém; určitě by to chtělo vyzkoušet na valašských mezách, ráztokách, hrboch, račách a také loukách...... celý příspěvek >
Dakr FD-3, 13.7.2009
Dakr FD 3 má zábět 121cm, motor je cca dvakrát výkonnější než na FM 70 2takt, má uzávěrku, brousit se musí jenom čtyři nože místo osmnácti (asi), nesmrdí a nezasekává se na každé krtině. Pracuji s FM 70 již 12let a první sezónu s FD 3 a rozdíl je... celý příspěvek >
Dakr FD-3, 11.5.2009
Dobrý den, zasílám několik prvních zkušeností s používáním FD 3 dvoububen. Posekal jsem zatím ne zcela vysokou trávu na cca 2800m2, převážně na rovině. Ovládání sekačky je o poznání lepší jako u MF 70, vynikající na dlouhé rovné úseky. Při práci se... celý příspěvek >
Pokazil jsem kvas?, 21.1.2009
Už na pohled máte vynikající kvas, není třeba se obávat. Na všechno je čas.
sekačka za čtyřkolku, 24.11.2008
Prosím o poskytnutí zkušeností z používání tažených sekaček či mulčovačů za užitkovou čtyřkolkou. Především se mi jedná o sekání vysoké a přerostlé trávy na rovině i ve svahu.
Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5, 24.11.2008
Dobrý den, dovolím si předat nějaké zkušenosti s provozem Tj 6,5. Startování - to je problém a s přibývajícími léty to bude horší. Olej na píst zaručeně pomáhá. Možné je použít elektromotor (vozíčkový k mlátičkám) přes (klínový) řemen, roztočit... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika