Příspěvky uživatele - 41.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je kvas už hotový?, 25.5.2010
A co takhle připojit dávkování, ať tyto recepty mají možnost odskoušet i jiní.Předem děkuji K.
Křovinořez 2 ebo 4 takt, 19.3.2009
Do čeho jít dvoj nebo čtyř takt?Jaký je váš názor nebo zkušenost na Hecht, MTD,ABEG.Je to Čína to vím ale je krize.Pzemek pul ftbaloveho hřístě neudržovaný.
Křovinořez 4 nebo 2 takt, 19.3.2009
Jaký křovinořez?čtyř nebo dvoj takt.Máte někdo zkušenosti s ABG, HECHT, MTD křovinořezy
Dolmar MS 352 4u, 19.3.2009
Dobry den, máte někdo zkušenost s křovinořezem Dolmar MS 352 4u.Dík
Mišpule, 21.11.2008
Mám nadúrodu mišpulí a chtěl bych je zkusit předestilovat.Má někdo nějaké zkušenosti s přípravou kvasu z nich?Předem děkuji         Otas
Výsadba švestek, 12.10.2008
Může mi nekdo poradit s výsadbou švestek.. Mám 500m2 a nevím co tam mám zasázet za odrůdu. Děkuji.
Drtič pecek, 30.8.2008
potřebuji drtič vhodný k drceni ovocných pecek /merunky, švestky apod/ na frakci do 4mm.Jedná se o drcení výpalků.poradi někdo?ELBA
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika