Problém s břečťanem



   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
pepa kot - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (385) - 99.250 (?) 
12.4.2016 8:39

A podpálit chalupu!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
                     
host - 157.239 (?), 12.4.2016 11:29

...nejprve dobře pojistitcheeky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 48.212 (?), 12.4.2016 11:45

Dokud nic neraší, nemá smysl roundupovat. Myslím si, že bez světla to pod novou fasádou byť by i zvlhla neporoste. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 136.28 (?), 12.4.2016 21:12

Dobrý večer. Ale poroste a jak! Vemte kousek břečťanu a strčte ho pod zem. Otázka zní: poroste  - neporoste? Samozřejmě, že poroste a také tam není světlo.  Zdeněk

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 48.212 (?), 13.4.2016 5:46

Mně teda nerostl :-)  vůbec mám s řízkováním břečťanu špatně zkušenosti, nakonec jsem to vzdala a koupila zakořeněné sazenice v zahradnictví :-)  Bez světla, bez vzduchu, bez živin pod fasádou - no někomu se možná holt daří :-) 

Obávala bych se akorát pučení toho kořene. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 56.94 (?), 12.4.2016 21:04

Díky za příspěvek, moc jste mě nepotěšil, ale lepší teď nežpozdě... smiley  yes

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 182.227 (?), 13.4.2016 7:36

Každá rostlina k životu potřebuje zjednodušeně teplo, světlo a výživu. Nevím, jak by pod zateplenou fasádou ve tmě, bez dostatku živin mohlo něco růst. Jestli zapíchnete třeba deseticentimerový řízek do země, může ze zásobních látek co má v sobě něco narůst. Ale že by narostl třeba na délku 20, 30 cm? Že by se veškerá hmota řízku zázračným způsobem namnožila na dvoj, trojnásobek bez kořenů? Pan Zdeněk si z vás dělá tak trochu srandu. P  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 136.28 (?), 13.4.2016 21:15

Dobrý večer. Legraci si nedělám. Taky jsem "čuměl" když mi břečťan prorostl kolem kamenné zdí a rámu okna do místnosti a neměl kořeny v zemi. doslova propíchnul pěnový obstřik rámu okna.  Také jsem musel"vyhánět" břečťan zpod zatepení. Víte, břečťan je krásný, ale musí se nemilostrdě krotit. Kdybych ho pravidleně nestříhal tak si klidně "vleze" pod střešní krytinu. Jen jsem chtěl poradit, ale je to jenom na Vás jak s touto informací naložíte.   Zdeněk   

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 109.62 (?), 17.9.2016 13:38
Zkuste to třeba opálit propanbutanovým hořákem (takovým jako pro lepení asfaltové lepenky) srejně, jako se vypaluje tráva prorůstející zámkovou dlažbou. jen pozor v místech blízko dřeva (krovy, podbití, okna) příklad vyhořelého Národního divadla je dostatečně varující :-)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika