Přísavník tříprstý



laila - (3) - 160.5 (?) 
4.10.2008 23:13, zobrazeno: 13602x

Dobrý den,

druhým rokem máme přísavník tříprstý. Ačkoli všude čtu a vidím, že krásně červenají na podzim, ten náš je stále stejně zelený a bude tak určitě dokud neopadá, ani náznak načervenání. Je v něčem chyba? Nebo bude měnit barvu až po nějaké delší době? Děkuji za odpověď

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?), 4.10.2008 23:37

Teď nevím, jestli to nepletu, ale myslela jsem, že zčervená ten pětiprstý?  Jestli vám nezčervenal ani vloni, tak letos už to asi jiné nebude.  Zdravím - Daniela.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 62.154 (?), 6.5.2009 22:42

červená i tříprstý, pokud je na slunném místě. je to nádhera, ale toho listí...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Chemický Alí - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1247) - 7.210 (?), 5.10.2008 0:05

červená pětiprstý, právě nyní...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 180.114 (?), 5.10.2008 9:31

Červenání přísavníku tříprstého i pětiprstého závisí mimo jiné i na stanovišti, na plném slunci se vybarvují lépe. Mám oba druhy, na různých místech, a můžu říct, rozdíl je opravdu znát. Ale u dvouletého bych řekla, že se ještě dočkáte, můj "tříprsťák" začal s vybarvováním asi po třech nebo dokonce čtyřech letech, až se pořádně rozrostl. Mimochodem, krásná a jednoduchá podzimní dekorace je navléct zbarvené listy hustě na drát, stočit do kruhu a pověsit buď na dveře nebo položit na stůl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika