Jak se zbavit přísavníku na fasádě



host - 133.198 (?) 
10.8.2011 21:47, zobrazeno: 10880x

Dobrý den, prosím o radu. Rozhodli jsme se sundat přísavník z fasády na novostavbě, ale zůstaly nám tam ty přísavné destičky. A nejde to pryč. Nemáte s tím někdo zkušenost, čím by to mohlo jít, aby se pustily? Předem Vám děkuji za rady. Cabalková

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
Marie12 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (429) - 64.226 (?), 10.8.2011 22:44
Dobrý večer, tak to jsme řešili letos na jaře.My jsme si pozvali firmu, která nám fasádu i natřela.Můžu Vám říci že se s odstraněním přísavek nadřeli čistili to kartáčem byl ocelový, i rýžový pak to opalovali, myli vysokotlakým čističem WAP.Už nikdy bych si přísavník, ani nic podobného na dům nedala.Měli jsme přísavník asi 24let.Tady je dům s přísavníkem a bez.
Přísavník
Přísavník

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 133.198 (?), 11.8.2011 9:05

Děkuji za odpověď. Já jsem začala olupovat ty zbylé klacíčky, akorát tam zůstávají ty destičky. Máme 7 let nový dům, takže fasáda nová. Necháme tam ty capky a zkusíme namíchat stejný odstín a válečkem to přetřeme. Necháme ty capky pořádně vyschnout. No snad to bude lepší. Nechtělo by se nám dělat novou fasádu. Taky už bych to nechtěla, kdybych to věděla... To mě ani nenapadlo, že by to takto drželo

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 216.69 (?), 11.8.2011 9:20
No ja nevim ale me se vic libil baracek s tim prisavnikem...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Marie12 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (429) - 64.226 (?), 11.8.2011 10:19
Udělejte jak píšete, ty klácíky odstraňte a ty přísavky tam zůstanou, ale snažte se co nejvíce toho dát pryč, ať se barva neodlupuje.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika