Bougainvillea



host 
28.9.2004 15:56, zobrazeno: 15434x
Poradí mi někdo, co mám udělat s touto květinou v zimě? Již jsem jí uklidila a najednou jí začli opadávat listy. Děkuji marcela.pataky@volny.cz
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
host, 27.10.2004 12:20
Tim se nemusite znepokojovat,ja ji mam nekolik let a vzdy na podzim ji opadavaji listy. Zustane ji vzdy jen par listu,ale na jare zase obrazi. Mam ji pres zimu v studene zimni zahrade a pak mi kazdy rok pekne kvete.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 97.90 (?), 4.5.2007 9:25
Ano, také mám tuto rostlinu v zimní zahradě, kde je přez zimu teplota 5-10st. Ještě před zimou ji skrátím na 30cm. Na jaře obrazí a později kvete.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 190.66 (?), 7.5.2007 11:13
Mě na podzim krásně kvetla, pak jí opadaly květy i listy, měla jsem na zimu v zimní zahradě. Teď na jaře však stále vypadá suchá a i přes všechno sluníčko a světlo po lístečku ani památky :(. Nemá se na jaře nějak zastřihnout? Nevím si s ní rady :(.
Lenka
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 190.66 (?), 7.5.2007 11:14
PS: Na zimu jsem ji také, ale ted na jaře nic :(
budu vděčná za každou radu a názor
Lenka
lenkahlinecka@gmail.com
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 150.27 (?), 12.5.2007 17:26 Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
hajank5 - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (501) - 126.125 (?), 21.4.2011 19:36

Začala mi vyrážet bugenvilea už má cca 20cm výhonek, ale loni měla výhony dva, jen bohužel nevyrazil.Chtěla jsem se zeptat kdybych ji nyní zastřihla- rozvětví se? Bude košatější, nebo s ní nemám nic dělat a nechat to na přírodě?Prosím poraďte mi. Děkuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Rozinka - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (70) - 4.182 (?), 21.4.2011 21:35

Určitě nic nepokazíte když ji zaštípnete hlavní výhon, krásně se rozvětví. Já ji vždy na jaře přistihu a tvaruji jak potřebuji aby mi rostla. Z jedné mám stromek a druhou pěstuji jako převislou. Už mi taky raší ale s letněním ještě počkám až po "zamrzlících" Sluníčko se na nás krásněa všechno chce ven na svá stanoviště. Už se taky nemohu dočkat až to krásně pokvete. Zdraví Rozinka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
hajank5 - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (501) - 126.125 (?), 21.4.2011 22:35

Díky, taky ji mám zatím doma- ven dám jako vy až po zmrzlých, udělala za 14 dní velký pokrok krásně vyrostla, takže se jí daří dobře, já ji zítra trochu přistřihnu vrcholek a budu se těšit na bohaté květenství.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
silvie - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (128) - 60.2 (?), 3.5.2011 16:01

Já jsem to už vzdala s Bungavilleou, myslím,že je po ní, nasadila jsem ji v sobotu na záhon v zahradě, buď půjde nebo ne, ale dnes mě zaskočil sníh a zima, tím jsem ji asi odrovnala úplně.Marie

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika