Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Není slovo "invazivní" pro Trubač ještě málo výstižné? Ty výmladky jsou docela běs, vylézajíí i několk metrů od původní rostliny, mulčovací plachta je jim k smíchu. Už mě dokonce podlezli i betonový chodník (základy min 50 cm do hloubky). Je zajímavé, že se o tom žádný prodejce nezmiňuje

Mám jich nyní v zemi 7 kousků. Ty novější kultivary z řady Summer Jazz (mají jiný způsob nasazování poupat) se zdají být skromnější.

Akébii mám zatím napěstovanou jen v květináči. Dochází místo k výsadbě...

Ale k původnímu tématu: ono zase v praxi použitelných popínavek není tolik. Zkoušel jsem krátce i Fallopii. Zimolezů mám asi 10, hromadu Clematisů. Wistárie mě vyloženě zklamala (kvetením a nepřetržitým stříháním). Pokud se tedy budeme bavit o popínavkách s okrasným kvetením.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika