Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Se studniční vodou bohužel zkušenosti nemám, jen v návodu píšou, že takto upravenou vodu lze použít pouze k zálivce a k ničemu jinému a že je určena pro všechny rostliny včetně balkonových. Je tam stupnice pro množství kapaliny a namíchání výsledného roztoku podle uhličitanové tvrdosti vody. Tak předpokládám, že na studniční vodu budete muset asi použít větší množství fosfotinu. Pokud máte rozbor té vody tak to by bylo asi nejlepší pro určení množství fosfotinu na jeden litr. Já jsem byla líná zjisťovat tvrdost vody na vodárně, tak jsem si to nejdřív namíchala sama a zkoušela lakmusovým papírkem koupeným v lékárně. Osobně si myslím, že na zálivku na zahradě se vám to finančně asi moc nevyplatí a zalévala bych tím jen ty rhonďáky.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika