Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Lépe by jí bylo venku v zemi.Pochopil jsem to ale tak, že jste ji koupil teprve před 3 týdny.Buď má šok ze změny prostředí teď v zimě (teplota v prodejně, při převozu a pak doma) nebo je problém v zálivce.Chtěla by teď jen trošku vlhko.Ta Vaše teplota je podle mě moc vysoká, při ní si nemůže odpočinout jak by měla.Nemáte možnost ji dát do chladnější místnosti?Na jaře bych rozhodně doporučil ji dát do země.Já jsem zasadil dvě v květnu, do podzimu úspěšně zakořenily a daří se jim výborně.Teď na zimu jsem nad nimi udělal stříšku z lexanu aby jim nepršelo do srdíčka a když hrozí nižší teplota než - 12,tak je obalím 5cm silnou minerální vatou.Takto byly zabaleny zatím asi dva týdny, bylo tady -17,5 a žádné poškození nemají.Teď jsou zase bez obalu, protože je teplo.Podle barvy listů se jim daří skvěle.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika