Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý deň,

tak sa zasa hlásim, čo má nového moja "kokoska",ako som ju pracovne nazvala .ZATIAĽ  je ešte zelená, aj keď bohužiaľ musím priznať, že na tom treťom najväčšom liste som už ale pred 3 dňami objavila malý hnedý fliačik na kraji listu, zatiaľ je stále rovnaký, nezväčšuje sa (zatiaľ!) Manžel mi už dávno zahlásil, že kvetinka určite neprežije a uschne, to ale mám podporu... Ja som stále optimistka, každodenne ju sledujem, ako sa jej darí.Z tých dvoch najväčších listov sa im v strede spustil taký vlások alebo ako to mám nazvať, má toho veľa aj moja ďatlová palma, vyzerá to ako by bol na listoch padnutý dlhý vlas.Neviem či ste ma pochopili, na čo myslím.Postrekujem ju 3 krát za deň dažďovou vodou, postriekam trochu aj kokos.Tú ďatlovú palmu, čo som spomínala vyššie, som doteraz mala v detskej izbe a teraz som ju dala tiež k tomu veľkému oknu, nech robí kokoske spoločnosť  Je to už "stará" palma, je vypestovaná z ďatle (nie mojou zásluhou),má už hádam aj 10 rokov, prežila aj suchý byt.Rastie jej nový list, tak nech je kokoske vzorom.Keď budem mať novú fotku, tak určite pošlem, zatiaľ sa vám pochválim aspoň fotkou inej kvetinky, mám ju ale 2 mesiace, kúpila som ju v Baumaxe (ako väčšinu kvetín, lebo tam sú celkom lacné ),vyzerala tesne pred smrťou a mala 3 listy.Doma som ju presadila.manžel keď ju videl, len krútil hlavou, ja som povedala, že ju zachránim (sama som tomu neverila). A ako vyzerá teraz? Myslím, že sa jej darí... Martina :-)

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika