Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

to se taky dá uhlídat, je lepší ji zalévat třeba ob den, já to dělám tak že dokud nevypije to co má v misce tak nedostane novou! ale i vobčas se mi stane že ji dám tolik vody co jindy ale přesto si ji několik dní nevezme, v tom případě vodu z misky okamžitě vylít! a i když by se to nemělo stávat, tak nevadí když vyschne substrát, měl jsem prekérku po vánocích kdy mrzlo a nebyla dešťovka, a destilka taky ne, a celý týden neviděla ani kapku. Teda po sedmy dnech viděla, ale z vodovodu a taky se mi kvůly tomu obarvil kokos. Jestly se palmě bude dařit tak odpustí pár chyb. A abych odpověděl na otázku, bahení rostlina by se vám ztoho mohla stát to vám ale dřív odejdou listy než kořeny

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika