Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den všem co sem píšete.Hledám nějaké recepty, jak užívat Aloi, až jsem narazila na Vaši diskuzi.Musím se smát.Mám rostlinu několik let a kdyby jste viděli čím chudák prošla.Dokonce jsem ji i vyhodila bez květináče do popelnice, protože má nebezpečné pícháky.Pak mi jí bylo líto.Tak po 2 dnech jsem jí vyndala.Také spadla z balkonu.Jednou v zimě jsem na ní uplně zapoměla.Na jaře vypadala, že to nepřežije.Po pár zalitích se vzpamatovala.Pak jí spálilo slunce listy a jak už tu někdo psal, po krátké době se zregenerovala i přes to, že měla vypálené fleky.Ty později opět zezelenaly.Tedˇje krásná.Má spoustu malých.Tak si myslím, že je opravdu nenáročná.V létě je venku na přímém slunci hnojim jí jak mě napadne asi 2krát měsíčně.Zalévám denně. A v zimě aby nezmrzla jde na půdu pod vikíř.Teplota do 10°C.V květnu zase ven.Hlínu má na balkonové rostliny s pískem.Je dlouho nepřesazená.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika