Uhorky hynu



Stránky: 1,  2   
slovacik - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (67) - 41.65 (?) 
19.5.2018 20:47, zobrazeno: 7753x

Dobry den, na zahradke mame posadene uhorky a niektore zvadnu a uhynu. Neviete co to moze byt? Medvedko alebo nejaky hryzec to nie je :)  Dakujem

uhynuta uhorka
uhynuta uhorka
uhynuta uhorka
uhynuta uhorka
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 248.228 (?), 19.5.2018 21:21

Padání klíčících rostlin?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Jiří 1968 - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1422) - 137.210 (?), 20.5.2018 8:15

Hniloba kořenového krčku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6461) - 9.135 (?), 20.5.2018 8:21

Postříkat a zalít Previcurem, jestli něco zbylo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
slovacik - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (67) - 41.65 (?), 20.5.2018 15:45

Dakujem, este ostalo tak zajtra sa musim poponahlat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 146.208 (?), 20.5.2018 21:09
Vidím, že na všecko je cheemie. Já teda zachraňuji jen meruňky a něco broskve - ale to je Cu. Abych strikal rajčata, brambory, mrkve, cibule, jabka či co ještě dalšího to bych se na to mohl vys*at. A stejne sajra*t si koopit v obchodě. Dyz to nejde, tak to nejde, buď dělám něco špatně a nebo to tu prostě nepatří. K.z B.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 248.228 (?), 20.5.2018 22:55

Jenže u sebe si to postříkáte tak maximálně jednou, dvakrát za rok, kdežto v obchodě koupíte jablka stříkaná 16x i 24x za rok. To je také rozdíl, nemyslíte?           Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 146.208 (?), 21.5.2018 2:28
Paní Lido, chápu ten argument, dokonce mu i rozumím, a už jsem ho zde někde i obdobně četl v trochu menším poměru či diskutoval. Jen mi prostě chutná více a to setsakramentsky a to nejde jen o mě, když vím, že není strikano tj. Chemické přípravky žádné!! _____ Osobně si myslim, že zadavatel tohoto dotazu prezalival a to v době již po vyklíčení, protože se uvedené choroby vyskytují jen u predpestovavane sadby někde doma nebo v parníku. S nepříznivým poměrem slun. svit vs. vláha. Normálně by to zašlo a tazatel by musel zkoumat co a jak udělal blbe a příště už v pořádku (třeba). Takhle vlastně nemusí nic řešit, strikne, řeší následek a ne příčinu a je to, nač o něčem přemýšlet. ______ Tak taky potřebujeme tolik řepky, nějakého druhů obilí či kukuřice např. jen proto abychom je potom narvali do benzínu, nafty či bioplynu. A z tohoto důvodu vysokého výnosu musíme strikat a strikat a strikat, chemií?? Jen ať si to v těch produktech nechají, ale ono to zůstává i v půdě, litá kdovi kam, splachuje se do vody i podzemní. ______ Používáme chemii ve větším 20 - 30 let, ale co až ji budeme používat 200-300, bude to zde k žití a s jakou kvalitou?? Tak opatrně, opatrně. Freony byly bezpečné, dusičnany byli v pohodě, DDT také v cajku, Roundup také perfektní. A nakonec... Vydavatel té chemie potřebuje hlavně prodat (jako všude) ____ Kryštof z B.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6461) - 9.135 (?), 21.5.2018 8:04

Na to si holt musíte zvyknout, tak to tady chodí. Ideály jsou hezká věc, realita je složitější. Třeba angrešt nebo broskev bez chemické ochrany nevypěstujete. Okurky někdy sestřelí plíseň v polovině plodnosti. Atd., Atp. Je možné, že jste v takových podmínkách, kde chemicky ošetřovat nemusíte. Pak máte štěstí a výhodu to využít. My obyčejní takové štěstí nemáme. Cu není chemie? To je mi novinka. To tedy tu plíseň asi mlátíte po hlavě měděnou tyčí, nebo jak?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 33.3 (?), 21.5.2018 8:43

Bez chemie  to proste nejde  v loni jsem chtel mit rajcata BIO nestrikal jsem taky jsem nic nemel plisen bramborova zapracovala dukladne   sousede strikali a meli rajcat az az

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika