Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.
 Zahradní grily Weber - plynové, elektrické a lávové grily 

Plodová zelenina > Skleník na aquaponie

Skleník na aquaponie

radek.liberec (78) - xxx.xxx.36.95 (?)
4.3.2019 11:32
Tento příspěvek (zjistit adresu)

Ahoj máte někdo nějaké zkušenosti chci si doma postavit skleník na AQUAkultura + hydroPONIE = AQUAPONIE s tím že bych pod záhony měl ryby. Zatím jsem načetl hodně matríálů u nád to je b začátkách ale ve světě to frčí desítky let. Mám v plánu postavit ozolavany sklení s makrolonu 15-20 mm o velikosti 3x5 metru coz mi dá hromadu všeho. Klasický kleník co mám 2,6x4,5m mi davá přes léto hromadu zeleniny (rajčata, okurky, papriky) ale je to jen přes sezonu. Aquaponický skleník bych chtěl provozvat celoročně. Budu rád jestli se mi ozve někdo kdo doma něco už má postaveno a podělí se se zkušenostma

Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna

Skleník na aquaponie

Kutilovi (55) - xxx.xxx.250.122 (?), 4.3.2019 16:33
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Myslim ze tohle tema patri spis do Skleníky a pařeniště.

Nicmene ve stredu zahajujeme vykopem stavbu aq. skleniku, resp. ryby do sklepa a na nem sklenik 3 x 8m. O celorocnim provozu neuvazujeme. Jestli vas neco zajima konkretne pouzijte s. zpravu. Uvitam podnet k reseni nejakeho problemu ktery mi treba jeste nenapadl, jinak mam snad cely projekt doreseny, aspon si to myslim. Zbytek ukaze ostry provoz

Obrázky:

Připojit reakci

Skleník na aquaponie

host - xxx.xxx.235.194 (?), 6.9.2019 11:56
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Hezký den,

měl bych zájem o podělení nápadů a možná lehkých zkušeností s domácí akvaponií. Rád bych si rovněž udělal skleník přidružený k chalupě, ale spíše tvořil systém i podporující běžnou domácnost.  Velikost skleníku víceméně odpovídá Vaší představě. Na základě většího systému si momentálně dělám malý systém pro domácí prostředí a připravuji si věci na tvorbu domácího skleníku v základní velikosti asi 3 x 9m. Budu skutečně moc rád, za nějakou novou zkušenost, nebo pouhé probrání, či vyloučení určitých možností. Posílám video rozdělané tvorby.

Obrázky:

Připojit reakci
Fórum pro chovatele - domácí miláčci, psi, drůbež, králíci, včely, krmiva, pelíšky
Chov pstruhov1.6.2020
Chov pstruhov31.5.2020
Chov pstruhov31.5.2020
Chov pstruhov31.5.2020
Chov pstruhov31.5.2020
Chov pstruhov30.5.2020
Další příspěvky > 
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 1999 - 2020
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů