Semaroch - jiný druh semen



host - 41.2 (?) 
25.7.2017 14:49, zobrazeno: 1743x

Dobrý den, vyset semaroch, zaléván v pařníku semaroh, obtěžkán plody semaroh ALE né a né z červenat semaroh. Papriky jsou dlouhé 20 cm a široké u stopky 3-4 cm. Barva stále zeleninová světle zelená. Vypadáto spíše na záměnu osiva za Bělorožec. Nestalo se to někomu. Chtěl jsem zavařit celé rohy, ale narvat je do skenice prostě nejde, jednině nakrájet. Přeji hezké dny    Lukáš

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 234.228 (?), 25.7.2017 16:07

Čekat, čekat, Semaroh určitě zčervenat! Jestli máte semena od Seva Moravia, je možné vše. Po dva roky jsem místo hybridní růžičkové kapusty vysévala kedluben Gigant. Když jsem zjistila, že chyba není na mojí straně, reklamovala jsem osivo u dotyčné firmy. Bylo mi sděleno, že chybička se vloudila, a že posílají nové osivo. Poslali, ale nikoliv toto hybridní, ale obyčejné, levné, zato místo jednoho sáčku tak dva. Že to prý je taky kapusta a mám se radovat z dalšího pěstování. Ještě dnes, když na to pomyslím, cloumá se mnou vztek, že si toto dovolil odborný pracovník velké semenářské firmy. Tak buďte rád, že máte papriky a ne třeba mrkev. V.L.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 138.131 (?), 25.7.2017 20:53

Semaroh je odrůda určená převážně pro sběr v technické zralosti. Plody bledozelené barvě jsou určeny hlavně ke sterilaci ale i na přímý konzum. Pak se uplatní jeho velká plodnost a rostliny neustálé obrůstají novými plody, které se vyvíjí velmi rychle. Než sčervenají trvá neobyčejně dlouho, a je to zbytečné na to čekat, jsou chutné především nazeleno.

Schválně sem nechala jednu rostlinu zčervenat. Je to neekonomické.

Pěstuju tuto odrůdu několik let, jsem spokojena.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika