Rajče Purple Calabash



host - 228.74 (?) 
11.3.2017 14:34, zobrazeno: 3805x

Zahraniční zdroje jsou plné zkazek o jeho příšerné chuti, která má být moc rajčatová a výrazná. To mě docela navnadilo :-) 

Pěstovali jste někdo tuhle odrůdu? Zajímá mě ranost, výška rostliny, praskání atd. v našich podmínkách. Letos už se mi na zahradu nevejde, ale chtěla bych ho zkusit příští sezónu.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
Registrovanýuživatel - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (407) - 216.241 (?), 11.3.2017 16:17

Ploché, hrbolaté s prorostlou stopkou takže využijete jen kraje a chuť teda nevím, u mě nic moc ani jsem nebral semena.

PURPLE-CALABASH
PURPLE-CALABASH
PURPLE-CALABASH
PURPLE-CALABASH
PURPLE-CALABASH
PURPLE-CALABASH
PURPLE-CALABASH
PURPLE-CALABASH
PURPLE-CALABASH
PURPLE-CALABASH
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 173.17 (?), 11.3.2017 16:31

Také nemám rád taková kabatá (plisovaní) rajčata. Je to plno slupek. Jinak chuť si budete muset odzkoušet sama (jako u všech rajčat), každý preferujeme tu svoji chuť.

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 138.131 (?), 12.3.2017 7:05

já zas taková krabatá rajčata miluju.Ted mám Costoluto Genovese, asi to bude to krabaté.Před pár lety jsem měla ze semen od p.Vladimíra takové to hladké.Loni sem si koupila nová semena, a letos vyzkouším-asi to budou ta vrásčitá.  Kateřina Š

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 152.34 (?), 14.8.2017 10:53

Slupku mají celkem tenkou, takže při přímé konzumaci vůbec nevadí a při tepelném zpracování asi nebude představovat velký podíl. Já mám ale ráda rajská spíš ostrá, což tato odrůda rozhodně není. Na plody je zajímavý pohled, a to i na řezu. Jsou to obři, ale vzhledem se konzumentům nepodbízejí. Jednoho macka jsem spolu s jinými rajčaty věnovala matce, a mám pocit že se ho trochu bála. Zuzana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika