Rajčatový hokus pokus - průběh



PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6460) - 9.135 (?)
2.2.2018 18:33

Třeba jsou někteří také zvědaví jako já.

Na co, na chcípácký rajče? Myslíte, že jste jedinej, komu vyrostla neduživá sazenice? Že je ostatní pěstitelé nemají?  Neobjevujete Ameriku, tohle je zcela normální jev. Nikdo se nad tím nepozastavuje, prostě to uštípnou a zahodí. A neříkejte, že to neznáte, tomu nevěřím. Kdyby tu měl každý, komu špatně vyklíčilo rajče o tom psát ságy, načítalo by se vlákno dva dny.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  31,  32,  33,  34,  35  >   
                     
Milan HP - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2729) - 6.138 (?), 2.2.2018 16:00

Pepé, proč vy nosíte furt ty černý brejle? Já v tom vidím úplně něco jiného. Asi si ho na zahradu nevysadím, ale to není to podstatné. Mám a budu mít spoustu jiných. Vy byste nebyl zvědavý na to, co se stane a nemilosrdně ho vyhodil?

No, já to neudělám a ještě s tím budu otravovat tady na vlákně. Třeba jsou někteří také zvědaví jako já. Přisypal jsem mu růsťák a přihnojil vápníkem a dusíkem.

S pozdravem Nihilismu zmar!

Milan HP

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6460) - 9.135 (?), 2.2.2018 16:31

Asi si ho na zahradu nevysadím,???

 Nebyl. Nemám na to ani čas ani místo. Nemilosrdně to vyhazuju. A vy neznáte postup, kdy se vysévají dvě, tři semena pohromadě a pak se nejslabší zlikviduje a ponechá jen to nejvitálnější? Proč se to asi dělá? Když chcete zkoumat polochcípáky, já vám v tom nezabráním, ale nedělejte tady z toho FB drbárnu, není to na to technicky stavěné.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 97.110 (?), 2.2.2018 17:47

Nahodou su tu aj taki ludia, co su radi, ked sa niekto nevzdava a zdiela svoje uspechy.

Milan, tesi ma, ze sa s nami delite o svoje skusenosti aj radosti.

ariadna30@azet.sk

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Milan HP - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2729) - 6.138 (?), 2.2.2018 20:52

Díky za povzbuzení.

Milan HP

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6460) - 9.135 (?), 2.2.2018 18:33

Třeba jsou někteří také zvědaví jako já.

Na co, na chcípácký rajče? Myslíte, že jste jedinej, komu vyrostla neduživá sazenice? Že je ostatní pěstitelé nemají?  Neobjevujete Ameriku, tohle je zcela normální jev. Nikdo se nad tím nepozastavuje, prostě to uštípnou a zahodí. A neříkejte, že to neznáte, tomu nevěřím. Kdyby tu měl každý, komu špatně vyklíčilo rajče o tom psát ságy, načítalo by se vlákno dva dny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Milan HP - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2729) - 6.138 (?), 2.2.2018 21:03

Pepé, proč si myslíte, že se z chcípáckého rajčete, jak vy mu říkáte, nemůžeme nic naučit pro ta zdravá? Vy prostě máte tu svou vyjetou cestu a cokoliv z ní vybočuje je nesmysl, ztráta času i peněz. A navíc vidíte Matce Přirodě do karet tak, že vždy dopředu víte, jak co dopadne. Ale jsou tu začátečníci, kteří mají nutkání se o všem přesvědčit. A do té budoucnosti nevidí.

Psychiatrie se také zabývá hlavně odchylkami a pak se výsledky snaží aplikovat v prevenci u zatím zdravých jedinců, ne?

Milan HP

P.S. Děkuju všem skeptikům a škarohlídům za oživování diskuze. A to není ironie.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 220.4 (?), 2.2.2018 19:41
Dobrý den, souhlasím s paní ariadnou a rovněž jsem velmi zvědavá, jak si rajče povede dál. Pěkný den, Anna
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Eva T. - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (734) - 134.41 (?), 1.2.2018 9:29

Milane, chcelo by to nejaké fotky a zatiaľ by som ešte neprihnojovala. Eva T

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Milan HP - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2729) - 6.138 (?), 1.2.2018 19:55

Evi, s těmi fotkami mám problém: nemám chytrý telefon a ani foťák. Něco sice můžu pořídit odtud z webkamery počítače, ale jen to, co mám u něj blízko. A to jsou jen mrňata, která se tady už objevila mockrát, nic objevného. Ale zkusím angažovat syna, tedy až přijede.

Přihnojil jsem selektivně: 4 přihnojené a 5 jako kontrolní skupina, byť v horším světle (obojí přisvětlované identickou čm žárovkou). Ale můj plán je už je nechat růst, aby měly rajčata co nejdřív. Jasně, ambiciózní, ale zkusit to musím. A zůstanou doma.

No a přišel materiál na tu "zimní zahradu" na balkóně, takže by to mělo být hotové do konce února. Tak pak to budu pěstovat tam (ale ne ty 4).

Ještě otázku: je možné, že ty skvrny a uvadání jednotlivých listů můžou být způsobeny nedostatkem vápníku? Stává se to i Vám? Na každé rostlině je to vždy jen jeden list, ostatní vypadají zdravě. Kdyby to byla nějaká nákaza, šířilo by se to dál. Nebo ne?

Milan

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 173.17 (?), 2.2.2018 14:33
U mne za oknem to vypadá teď takto. Sazenice mají vesměs šest až sedm pravých listů. Vladimír
Sazenice 1.2.2018
Sazenice 1.2.2018
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  31,  32,  33,  34,  35  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika