Rajčata venku do Vánoc?



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
Milan HP - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2729) - 6.138 (?) 
14.11.2018 18:32

Vladimíre, to důležité je, jak moc neprosperující ty rostliny jsou. Jsou totiž stále zelené a kvetou - je to známka neprosperity? Rozhodně vidím (a i chutnám), že na rostlinách zrají přirozeněji a do lepší chuti. Tedy tady na balkönech. Nahoře na chalupě je to mnohem horší se zráním, ale doposud pomalinku rostly a procházely stále dál svým vývojem. Takže utržení nechávám na poslední chvíli před příchodem mrazu. Na rozdíl od Tebe si myslím, že to smysl má, a to nejen pokusný.

Milan HP

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3225) - 135.156 (?), 14.11.2018 19:25

A k čemu to je, že jsou zelené a kvetou? Podle mne to smysl nemá a bavit se o tom, které mají lepší chuť je úplně zbytečné. To by musel rozhodnout někdo nezaujatý.

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Milan HP - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2729) - 6.138 (?), 14.11.2018 21:25

Okay, Ty to rozhodně víš líp než já. Ale posílat Ti vzorky na ochutnání nebudu. Vidím, co vidím, slyším, co slyším a chutnám, co ochutnám. Jinak nic.

Milan HP

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3225) - 135.132 (?), 18.11.2018 7:26

Tipoval bych, že rajčata venku už nemají žádnou chuť 0/10. Nebo se mýlím?

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 84.190 (?), 18.11.2018 9:20

Ne nemýlíte se.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Milan HP - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2729) - 6.138 (?), 18.11.2018 12:01

Mýlíš. I Eva to potvrzuje. Nejsou sice moc sladká, spíš naopak, ale pořád jsou parádně rajčatová. Takže do salátu přidávám trochu cukru či medu. Ale teď už je to všechno bezpředmětné: do Vánoc (což byla nadsázka) nevydržely. Mráz je zkosil už i u nás. Ale určitě jsem nenechal celou úrodu na rostlinách: jen několik kilo nedovyvinutých, které bych byl mohl oželet. Ale nakonec jsem to stihl sklidit všechno.

Chuť těch, co dozrávají uvnitř, závisí na stadiu, ve kterém byly sklizeny. Takže nechat je na rostlině dává smysl i z tohohle důvodu. Mám jich v chalupě ještě tak 15 - 20 kilo, zrajou pomalu, protože jsou v nižších teplotách. Jsem zvědav, jak dlouho mi vydrží. Mountain Magiky se zdají mít dost LSL. Uvidíme. Co se hodnocení na stupnici týká, obecně lze říct, že teď ztrácejí tak v průměru 3 - 4 kvalitativní body. Ale záleží to na odrůdě; taková Bonseta už jich ztratila spíš 5, kdežto Startka a Stupice jenom tak 2,5. MM 3 - 4, což mne mrzí.

Milan HP

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mimmo - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2261) - 91.93 (?), 19.11.2018 17:49

Včera jsem skutečně naposled otrhal zbytky rajčat a zapomenutých paprik na venkovním stanovišti. V noci všechno zmrzlo. Dnes mám červené plody jen v interiéru. Na snímku je Vilma, která už měla více než 200 plodů. Nebyla chemicky ošetřovaná, ale je pravidelně přihnojovaná Kristalonem. Dnes je na ní dalších 38 plodů.

Vilma v interiéru
Vilma v interiéru
Papriky dnes v exteriéru
Papriky dnes v exteriéru
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3225) - 135.156 (?), 19.11.2018 17:57

Ta Vilma se mně moc líbí. Můžete víc napsat jak a kde jste ji pěstoval, jaké velikosti je ten květináč, a pod.?

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mimmo - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2261) - 91.93 (?), 19.11.2018 19:15

Po neúspěšném výsevu mého kolegy jsem v Bulharsku vysil zbylá semínka do perlitu (v dubnu, klíčivost 100%) a pak jsem rostlinky rozdělil do kelímků od kávy. Použil jsem místní čistou sprašovou zeminu, ve které se už mnoho let nic kulturního nepěstovalo. Celou dobu byly rostliny na západním okně s dvojsklem bez sítě proti komárům. Místnost je klimatizovaná (teploty 18 - 25ºC), ale v noci bez přisvětlování. Rozdal jsem svým známým přebytečné rostliny. Každý si mohl vybrat tu "nejlepší". Poslední rostlinu jsem přesadil do květináče (cca 4 litry) se stejnou zeminou. Jednou za 10 dní mírně přihnojuji bílým Kristalonem nejasného složení. Vylamuji nažloutlé nebo přebytečné listy a třepu rostlinou, aby se opýlila.

Vilma 25.5.2015
Vilma 25.5.2015
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3225) - 135.156 (?), 20.11.2018 8:11

Díky za informace.

                  Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika