Rajčata 2017



host - 114.241 (?)
21.5.2017 8:39

v jednom prehliadači to je OK, v inom naležato... Upraveno :-)


Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  41,  42,  43,  44,  45  >   
                     
host - 114.241 (?), 20.5.2017 23:33

ešte foto k tým balkónovým


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 173.17 (?), 21.5.2017 6:54

Rajčata moc pěkná, fotka taky dobrá, jen by to chtělo upravit ji před vložením v nějakém prográmku např. Irfan. Taky se mně stává, že si fotku pootočím v prohlížeči a když ji pak vložím, tak je naležato. Blbě se na to kouká.wink

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 114.241 (?), 21.5.2017 8:39

v jednom prehliadači to je OK, v inom naležato... Upraveno :-)


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 221.118 (?), 21.5.2017 12:41

Hm tak to je něco. Já letos vyséval prvně vživotě a na radu kamaráda až v březnu, ale jak tak koukám tak to příště udělám jako Vy, neboť mám rajčata hrozně moc rád a čím dřív je budu mít tím budu raději. Samozřejmě výsevy provedu v určitých časových rozestupech, abych měl rajčata od června do října za předpokladu že se bude dařit vše jak má. Tak si je užívejte a díky za inspiraci.

Michal

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 221.118 (?), 21.5.2017 13:26

Měl bych otázku, nejspíš na pana Vladimíra jakožto zkušeného pěstitele. Mám v záhoně na zkoušku velkoplodé odrůdy Mr. Stripey, Zlatá medaile, Cherokee Purple a potom menší Green zebru a Indigo. Jde mi o to že jsou asi mojí nezkušeností jenom 10 cm velké, a nemají ještě nasazeno na květ. Myslíte že stihnou dozrát letos nějaké plody? Protože pokud ne tak je chci zlikvidovat aby zbytečně nezabírala na záhoně místo. Díky za odpověď kohokoli :-)

Michal

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 173.17 (?), 21.5.2017 18:21

Já si myslím, že vůbec není pozdě na nějaká větší rajčata. Já pěstuji většinou velkoplodé odrůdy mimo jiné také Cherokee Purple a nikdy nevysazuji jejich sazenice s květy. Třeba v roce 2012 jsem také vysazoval až po mrazu 19. května a s úrodou jsem neměl žádný problém. Zlatou medaili neznám, Mr. Stripey je typ odrůdy, o které nemám zájem. Green Zebra jsem pěstoval, ale všem modrým rajřčatům se vyhýbam, protože dle veškerých informací, které mám, nejsou tato rajčata chuťově nic moc.

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 173.17 (?), 2.5.2017 15:32

Já jsem dnes osázel celý záhon rajčaty, většinou českými. Je to vlastně taková rozvětvená rodina se svým pradědečkem Stupickým polním raným. Chci si sám ověřit jejich rannost a také chuť, i když počítám s tím, že rozdíly v chuti budou asi minimální. Jsou to Stupické polní rané (od čtyř různých firem), Stupické sleníkové, Matina, Tamina, Toro F1, Tornádo F1, Gallant F1, Torino F1, Start F1, Bejbino F1, Mikado, Orkádo F1 a Sonet F1. Celkem 21 sazenic. Jedna jamka mně zbyla jako rezerva pro Uragán F1, se kterým jsem měl problémy při klíčení a sazeničky jsou zatím docela malé a mám je zatím doma za oknem. Dost mne mrzí, že se mně zlomila sazenice Pálavy F1, snad nějakou seženu někde na trhu. Nad záhon jsem zatím dal přenosný folivý tunel, který po zmrzlých použiji pro papriky.

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 232.120 (?), 4.5.2017 5:12

Dobrý den.Prosím zkušenější pěstitele o posouzení, co je příčinou takto hanebných spodních listů na sadbě rajčat, které musím mít zatím doma za oknem na jih.předem díky za názory.J a Olí

choroba nebo škůdce????????
choroba nebo škůdce????????
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Eva T. - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (734) - 229.121 (?), 31.5.2017 22:30

Tak zajtra budeme degustovať dnes obrané rajčinky zo sklenníka a dvora., prvé som obrala minulú nedeľu Stupické poľné skoré a Gardenberry, boli vynikajúce.

   E. T.

 Ešte májové.
Ešte májové.
Stupické poľné skoré.
Stupické poľné skoré.
Gardsenberry
Gardsenberry
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 237.196 (?), 31.5.2017 23:15
To ve skleniku topite, nebo jste fakt z jine planety?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  41,  42,  43,  44,  45  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika