Nejchutnější rajčata



host - 119.228 (?)
20.3.2020 8:37

Nejchutnější jsou jednoznačně divoká. Každý rok když je dáme návštěvě na stůl společně s jinými, divoká jsou okamžitě pryč a každý se ptá, co to je za rajčata, že jsou vinikající.

Rozhodně vyzkoušejte.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  51,  52   
   
aldyk - (36) - 176.230 (?), 4.9.2017 11:17

Už jsem taky vyzkoušel spoustu odrůd, na jídlo jsou nejchutnější cherry odrůdy, do salátu mám Bejbína, která se dají sníst i tak, klasická velká rajčata už ani nepěstuju, protože mi prostě nechutnají.  Chuťově nejlepší je drobné cherry Sweet aperitif, které pěstuju už třetím rokem a je vždy nejchutnější, má klasickou rajčatovou chuť, je hodně sladké, ale je hodně drobné.
Nejvíce mě letos potěšilo rajče ze semínek vybraných z rajčat koupených v makru – červené kulaté cherry Tramezzino, měl jsem dvě rostliny, na jedné byly kulaté plody, na druhé oválné, ale chuťově byly stejné naprosto dokonalé s klasickou rajčatovou sladko-kyselou chutí, pro mě letos zvítězily na celé čáře.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 119.228 (?), 20.3.2020 8:37

Nejchutnější jsou jednoznačně divoká. Každý rok když je dáme návštěvě na stůl společně s jinými, divoká jsou okamžitě pryč a každý se ptá, co to je za rajčata, že jsou vinikající.

Rozhodně vyzkoušejte.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  51,  52   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika