Melouny - jaká podnož



iva2 - (35) - 39.19 (?) 
18.8.2019 12:15, zobrazeno: 2382x

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti a jakou doporučujete podnož na roubování melounů a okurek? Zda Sprinter, Cobalt, Atlas?Pokud s nimi máte zkušenost jsou v nich nějaké rozdíly. Letos jsem zkoušela Sprinter jsem docela spokojená, ale uvažuji o Cobaltu, ale nikde jsem nenašla jaký je v nich rozdíl. Moc děkuji za odpověď, pokud má někdo s Cobaltem zkušenosti. Jakou odrůdu melounu doporučujete? Letos zkouším Sugar Baby a Crimson Sweet, ale nechce se jim zatím zrát. Děkuji

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 131.34 (?), 18.8.2019 21:54

My jsme letos měli Granate F1 na Sprinteru a Crimson Sweet rovněž na Sprinteru. Úroda letos nic moc - 2 melouny na rostlinu. Granate jsme už snědli (byly vynikající), Crimson Swet zatím na svou chvíli čekají...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 39.19 (?), 21.8.2019 9:43
Na Sprinteru mam letos docela dobrou urodu-5 melounu na rostline, ale Sugar Baby by mel byt uz zraly a utrhla jsem ho podle zaschleho listku a tmave zlute skvrny a byl uplne svetly, tak se nedal jist.Jeste jsem nedosla na to podl ceho zjistim na jisto zralost.Nasla jsem prave podnoz Cobalt u holandanu a urodnost u jinych holandskych semen je s ceskymi nesrovnatelna, tak proto se ptam jestli nekdo ten Cobalt nezna(i cena je mnohem vyssi, tak jestli je proti Sprinteru lepsi nebo srovnatelny)?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 44.21 (?), 28.4.2022 9:10

Dobrý den, přicházím s otázkou.

Melouny naroubovány na tykev Sprinter 6.4. jazýčkovou metodou. Odřízla jsem tykev pod děložními listy 18.4. Včera (27.4.) jsem odřízla kořeny melounu pod roubem. Ovšem, melouny přes noc zavadly. Znamená to, že se rouby neuchytily, nebo je to přirozená reakce a můžou se ještě zmátořit? Mám počkat a doufat? :) Děkuji mockrát předem za rady nebo názory.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika