Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.
 Zahradní grily Weber - plynové, elektrické a lávové grily 

Plodová zelenina > Melouny - jaká podnož

Melouny - jaká podnož

iva2 (26) - xxx.xxx.39.19 (?)
18.8.2019 12:15
Tento příspěvek (zjistit adresu)

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti a jakou doporučujete podnož na roubování melounů a okurek? Zda Sprinter, Cobalt, Atlas?Pokud s nimi máte zkušenost jsou v nich nějaké rozdíly. Letos jsem zkoušela Sprinter jsem docela spokojená, ale uvažuji o Cobaltu, ale nikde jsem nenašla jaký je v nich rozdíl. Moc děkuji za odpověď, pokud má někdo s Cobaltem zkušenosti. Jakou odrůdu melounu doporučujete? Letos zkouším Sugar Baby a Crimson Sweet, ale nechce se jim zatím zrát. Děkuji

Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna

Melouny - jaká podnož

host - xxx.xxx.131.34 (?), 18.8.2019 21:54
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

My jsme letos měli Granate F1 na Sprinteru a Crimson Sweet rovněž na Sprinteru. Úroda letos nic moc - 2 melouny na rostlinu. Granate jsme už snědli (byly vynikající), Crimson Swet zatím na svou chvíli čekají...

Připojit reakci

Melouny - jaká podnož

host - xxx.xxx.39.19 (?), 21.8.2019 9:43
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)
Na Sprinteru mam letos docela dobrou urodu-5 melounu na rostline, ale Sugar Baby by mel byt uz zraly a utrhla jsem ho podle zaschleho listku a tmave zlute skvrny a byl uplne svetly, tak se nedal jist.Jeste jsem nedosla na to podl ceho zjistim na jisto zralost.Nasla jsem prave podnoz Cobalt u holandanu a urodnost u jinych holandskych semen je s ceskymi nesrovnatelna, tak proto se ptam jestli nekdo ten Cobalt nezna(i cena je mnohem vyssi, tak jestli je proti Sprinteru lepsi nebo srovnatelny)?
Připojit reakci
Fórum pro chovatele - domácí miláčci, psi, drůbež, králíci, včely, krmiva, pelíšky
Rady do začátku chovu králíků23.5.2020
Chov pstruhov20.5.2020
Chov pstruhov17.5.2020
Chov pstruhov16.5.2020
Chov pstruhov16.5.2020
Chov pstruhov16.5.2020
Další příspěvky > 
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 1999 - 2020
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů