Jen si tak trochu postěžovat



KUKY - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4475) - 38.136 (?)
30.7.2013 23:00

U nás v HK moooc lilo, vichřice... Ale jen mám rozválené mečíky a cínie a jedna jablůňka s hodně jablíčky skoro ležela. Je fakt, že kůl dostala až dnes. Jak se ale změnilo počasí, ochladilo, jasná obloha, dlouhé stíny... No hotovej podzimsad.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
host - 216.228 (?), 30.7.2013 11:41

Proboha, to je mi vás taky moc líto. Bydlím na sedlčansku, takže jsme to měli asi o fous. Já sice vím, že jsou na světě horší věci, ale obrečela bych to hrozně.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Zdenula - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (170) - 165.42 (?), 15.8.2013 12:19

Tak já jsem 29.7. dopadla s kroupami podobně, také na Táborsku. Hned druhý den jsme odjeli na dovolenou, tak přidávám fotky až teď. Ten den jsem na to stejně neměla ani sílu. Po příjezdu z dovolené jsou z rajčat jen oholené klacky a z některých sem tam vyrostl zálistek. A také jsem přišla o svůj jediný meloun a papriky sad.

A je sklizeno
A je sklizeno
Můj jediný meloun
Můj jediný meloun


Vrstva krup
Vrstva krup
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 133.163 (?), 15.8.2013 12:28
To je šílené a smutné, pokud budete mít náhodou cestu tady na Břeclavsko tak máte mou zahradu k dispozici a můžete si naobírat z mé úrody.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Zdenula - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (170) - 165.42 (?), 15.8.2013 15:34

Mirku, moc děkuji za pozvání, ale myslím, že okolo nepojedem laugh. Ale musím říct, že mě to moc potěšilo smiley.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
ivan z okénka - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (800) - 165.42 (?), 20.8.2013 18:19

To je reakce jak z Jana Cimbury od J.Š. Baara. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
jarda7 - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (641) - 8.199 (?), 30.7.2013 10:39

Upřímná soustrast na Vysočinu p.Zdenci. U Prahy byla krátká větrná smršť s lijákem asi 25 mm. Škody minimální, spadlo pár broskviček, z nich část dojde. Voda pomohla, vše bylo vysušené. J.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
KUKY - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4475) - 38.136 (?), 30.7.2013 23:00

U nás v HK moooc lilo, vichřice... Ale jen mám rozválené mečíky a cínie a jedna jablůňka s hodně jablíčky skoro ležela. Je fakt, že kůl dostala až dnes. Jak se ale změnilo počasí, ochladilo, jasná obloha, dlouhé stíny... No hotovej podzimsad.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
terezec - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (196) - 38.5 (?), 31.7.2013 8:23

U nás ještě k tomu začal foukat takový ten pozdně letní vítr. Vždycky mám z toho divný pocit, takový trochu depresivní, že už zase končí léto.sad

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Dana22 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (325) - 157.25 (?), 28.7.2014 17:24

Sice příspěvek z loňska, ale zareaguji. Přesně toho se taky bojím. Celý rok se těším na léto, pak hop hop a je to pryč. Ten vítr znám. A pak je ještě jeden, na konci léta, je studený a zajede až ke kořínkům vlasů a mně z toho naskočí husí kůže, že je to už zase tady. Další věc, která mi spolehlivě připomene končící léto jsou psací potřeby pro děti do školy v obchodech. Vloni se v jednom nejmenovaném velkém hypermarketu s nimi roztáhli dokonce v sekci ovoce zelenina. Jen jsem tam vešla, udělalo se mi mdlo.frown

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
jarda7 - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (641) - 141.239 (?), 29.7.2014 13:29
Tak si tady můžeme každý rok trochu postěžovat, každé léto přijde nějaká pohroma, ale my stejně ty naše rostlinky ošetříme a budeme doufat v pěknou příští úrodu. U nás jsou letos parádní rajčata, broskve a pěkně vypadají jablka a hrušky. Léto budiž pochváleno! J.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika