Dýně hokkaido



host - 96.54 (?)
26.3.2010 9:21

Zdravím,

po přečtení diskuze jsem se nalakotila na tuhle dýni. Myslíte, že poroste v polostínu?

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 55.26 (?), 28.8.2009 21:19

Prosím všechny zúčastněné - žádnému z vás hokkaidó neponičila plíseň. Mně asi ano. Má ještě cenu udělat postřik?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
sengge - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (281) - 114.115 (?), 28.8.2009 21:34

Pokud celkově žije a má i nějaké zdravé výhony a listy, tak určitě. Naše dýně Hokkaido i okrasné dýně taky mají sem tam nějaký list napadený a občas uhnije nějaká mladá dýnička, ale vcelku se drží. Před dvěma týdny jsem je postříkala, když to s nimi nevypadalo moc dobře, zároveň jsem odstranila všechno napadené, a zatím žijí a plodí :-)

Hokkaido nám už porostla i keře a začíná se pnout po jabloni. 

Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 55.26 (?), 29.8.2009 22:00

Můžete mi napsat čím ji ošetřujete? Zabírá to dobře? Moc díky za radu!! Listy byly jakoby poprášeny lehce moukou nebo vápnem, to bude stopro plíseň, že.

Nám se pne po smrcích, už je u sousedů, plíží se nenápadně na jejich kompost a na tom vtíravém výhonu visí tři hokkaidíčka. Ale nevím nevím, jestli, vzhledem k té plísni, dozrají. Na naší straně plotu lezou po švestce, po dalších docela vysokých smrcích, radost pohledět, a plodů je asi osm.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 55.26 (?), 29.8.2009 22:01

Omlouvám se, že jsem to nenapsala do mého předchozího příspěvku, zapomněla jsem. Dala jsem tchýni jednu dýni a ona ji chce zavařit (nasladko). Jde to?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
sengge - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (281) - 114.115 (?), 29.8.2009 22:12

Jestli jde nasladko nevím, my ji děláme na různé způsoby, ale vždycky naslano.

A stříkali jsme kuprikolem. Ale na plíseň tohoto typu jde větší množství fungicidů. Myslím že je to plíseň bramborová, jaká bývá i na rajčatech atd. Já jsem postříkala šmahem rajčata, cuketu i dýně. Rajčatům to moc nepomohlo, už byla hodně napadená, ale cuketě i dýním to pomohlo dobře. :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 47.69 (?), 3.2.2010 13:42

ahoj příznivci hokkaido. vloni jsem pěstovala poprvé tyto tykve, na jedné rostlině mi nevyrostly víc než 3. a z toho jen jedna větší, ostatní vždy malé. Co se týká zpracování, v podstatě používám dva recepty.

1. papriky, brambory a hokkaido nakrájím na velké kostky, lehce posypu hrubou solí a tymiánem, přidám na plátky krájený česnek, zakapu olivovým olejem, rukama promnu, aby olej všechny kousky obalil a peču v troubě doměkka - cca 1/2 hod.

2. na pánvi rozehřeji olivový olej a postupně přidávám od nejtvrdší na středně velké kostky nebo proužky nakrájenou zeleninu. většínou dám nejdříve nahrubo nakrájenou cibuli - bílou i červenou, potom papriky, mrkev, kousek celeru, hokkaido, možno přidat i houby,  rajče, nakonec pórek a plátky česneku. Osolím a posypu lehce tymiánem. /Zeleninu použiji jakou zrovna mám po ruce, rozhodně není nutné dávat vše výje vyjmenované, ale pro mně je takovým základem cibulka, paprika, hokkaido a česnek./ Podusím chvilku - podle chuti, aby zelenina byla "na skus", raději tvrdší než rozvařená.

přeji všem kdo to vyzkouší Dobrou chuť. Dana z Brna

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
jirilan - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (801) - 29.155 (?), 7.2.2011 13:28

Hokaido peču na plechu nakrájené na kostky s mírně předvařenými bramborami, mrkví, celerem. Na pekáč dám nakrájenou na proužky anglickou slaninu, na ni pokladu výše uvedenou zeleninu, přidám několik cibulí nakrájených na 1/4, pokapu olejem, osolím, koření dle chuti a peču asi 3/4 hodky při 180 st.. Anglická slanina se krásně vypraží a vše ochutí. Když jsem doma sám, sním vše tak, že si pořád přidávám, až není co. Sežral bych to i s plechem. Ještě dodávám, že jsem měl jednu jedinou sazenici na kompostě a sklidil jsem nejméně 30 dýní. Přechovávám je ve studeném pokoji v paneláku a asi 3 se mi kazily podobným způsobem, jak je uvedeno výše. Možná, že by bylo dobré dezinfikovat dýně před uložením hypermangánem.



Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 84.239 (?), 17.11.2009 19:09

Dobrý večer jsem doma a nemam co dělat a přemejšlím zda bych neměl zasadit dyni.Pomůžete mi?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 96.54 (?), 26.3.2010 9:21

Zdravím,

po přečtení diskuze jsem se nalakotila na tuhle dýni. Myslíte, že poroste v polostínu?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 125.139 (?), 5.5.2010 17:33
Dobrý den všem dýňařům :)) Semínka této dýně jsem si přivezl z dovolené - z každé dovolené si přivezu,,něco" na zahradu :D No.. k dotazu... jak asi daleko od sebe mám semínka sít?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika