Dýně hokkaido



host - 60.50 (?)
6.5.2009 12:53

Všichni tady píšete recepty, za což děkuji... Už mám dvě 20 centimetrové sazeničky, o víkendu půjdou do země, ale pořád mi vrtá hlavou, jak já poznám, kdy sklízet? Poradíte mi někdo fintu fň nebo bž, jak poznat akorát zralé plody?

Předem děkuji. Lenka

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 60.112 (?), 22.3.2009 15:52

Minulý rok na podzim jsme chuti dýně hokkaido taky podlehli, nejvíc jsme si oblívili polívku z uvařené a rozmixované dýně. Recept je jednoduchý. Dýni očistit, nakrájet a uvařit- nejlépe se špetkou soli a kouskem mořské řasy(k dostání ve zdravé výživě), pak už stačí jen rpzmixovat a ozdobit něčím zeleným :)

Semínka jsme si nechali a už je mám v kelímkách :) už mám malé rostlinky a strašně se těším až začnou pořádně růst a konečně budu držet v ruce svoje dýně :)  Doufám, že se to povede:)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 40.154 (?), 16.4.2009 11:28
Zdravím všechny příznivce Hokkaido :-) minulý rok jsem dostala pár kousků od tety a letos si ji rozhodně také vypěstuji. Úplně mě nadchlo tetiččino využití těchto plodů - a sice - oloupat, na kousky a šup s ní do odšťavňovače. Přidat třeba i pár mrkví a nemá to chybu! Jitka
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 60.50 (?), 6.5.2009 12:53

Všichni tady píšete recepty, za což děkuji... Už mám dvě 20 centimetrové sazeničky, o víkendu půjdou do země, ale pořád mi vrtá hlavou, jak já poznám, kdy sklízet? Poradíte mi někdo fintu fň nebo bž, jak poznat akorát zralé plody?

Předem děkuji. Lenka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 177.127 (?), 10.5.2009 23:14

Dobrý den, podle mých zkušeností, musí stopka u plodu trochu seschnout a zežlounout, pak je plod připraven ke konzumaci. Přeji hodně úspěchů v pěstování.Jindra

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 212.178 (?), 21.6.2009 19:32

 Dostal jsem na jaře,  výše, jmenovanou dýni s velkou chválou a tvrzením, že je univerzální jako cuketa a tak jsem si schoval semínka pro nasazení a pěstování.  Protože cuketové zelí mi velice chutná, udělal jsem z této dýně taky zelí, stejným postupem.  Nezlobte se všichni příznivci, ale musel jsem to vyhodit do kompostu - nedalo se a tak semínka šla tamtéž.   Asi mě máte za barbara. P.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Oxalistriangularis - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (578) - 96.187 (?), 26.7.2009 18:48

Ten, kdo Vám řekl, že hokkaido je universální jako cuketa Vám neřekl pravdu. Vůbec není universální. Ale je velice dobré, pokud ho upravíte správně! Pokud ho vaříte a chcete z něj udělat zelí (zelí se vaří), vždycky se rozvaří a vznikne jenom kaše. Do bramborové kaše se dává vařené hokkaido s bramborami půl na půl. Bramborová kaše má potom krásnou barvu a má i lepší chuť. Hokkaido nemusíte loupat ani po 6 měsících skladování, slupka se pouze dobře omyje a i po 6 měsících skladování se krásně rozvaří. Seznamte se s různými recepty, je jich i tady na tomto fóru celkem dost. A pak suďte. Možná potom budete semínka hokkaida znovu pracně shánět .  Zrovna zelí však z hokkaida neuděláte, i kdybyste se rozkrájel  , podobně jako ze suchého písku neuděláte bábovičku.  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 168.20 (?), 11.8.2014 12:46

Dobrý den, mám ji jen v košíku na lince a vydrží do vánoc, sem tam na ní sáhnu to poznáte pohmatem, že už jí končí skladovací doba.-) Pohanka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Oxalistriangularis - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (578) - 102.42 (?), 3.8.2009 11:44

Dýni hokkaido o průměru cca 15 cm důkladně omyji a rozkrojím na poloviny. Vyberu semínka a začínám tvořit: česnekem utřeným se solí vnitřek obou polovin dýně důkladně vymažu a to i na jejich cca centimetrových okrajích. Takto vymazané "bábovičky" ve stejném rozsahu posypu vegetou. Nyní na dno báboviček nasypu trochu rozmarýnu. Nyní budu potřebovat mleté maso, které upravím stejným způsobem jako když dělám karbanátky (karbanátky se připravují různě, já do nich přidávám syrovou drobounce pokrájenou cibuli a pro účel naplnění báboviček nesmí chybět hořčice). Nyní mletým karbanátkově upraveným masem vnitřek báboviček naplním tak, aby maso kopírovalo vnitřek báboviček asi tak o síle 2 cm. V bábovičkách musí zůstat stále ještě důlek. Tento důlek naplním fazolkami uvařenými v zeleninovém vývaru (vývar slejeme) a fazolky promícháme s trochou se solí utřeného česneku. Fazolkami naplním důlek do kopečka. Posypu bohatou vrstvou čerstvé bazalky a strouhaným sýrem. Hlubší pekáč vyložím pečícím papírem, lehce ho potřu olejem a bábovičky do něj vložím. Zapékám při cca 190 stupních C asi tři čtvrti hodiny. Na talíři bábovičku obložím krájenými rajčaty, krájenými paprikami a krájenými okurkami. Brambory nepřidávám, protože pečená dýně dokonale supluje brambory a celková váha jedné hotové bábovičky činí skoro tři čtvrti kg. Po jejím snězení by odfukoval i těžce upracovaný dřevorubec. Proto jako přílohu volte jakkoli upravenou, ale už jen čerstvou syrovou zeleninu.  Fantazii se meze nekladou, proto lze v důlku bábovičky využít i vařenou a v osmažené strouhance promíchanou krájenou brokolici, květák, nebo jen rozklepnuté vajíčko. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 138.163 (?), 26.7.2009 10:44

Připojil bych se k tomuto dotazu. Letos jsem začal pěstovat ze semínek dýně hokkaido. Krásně vyrostly rostliny, kvetou, ale z množství kvvětů zatím jen jeden plod. Je potřeba rostliny nějak opylovat nebo jsou samosprašné? Poraďte. Díky. Karel

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 2.200 (?), 24.8.2009 16:28

Také hledám odpověď jak pěstovat dýni Hokaidó. Na rostlině mám pouze jeden plod a mnoho samičích květů, samčí ale vykvetly moc brzy, před samičími. Nebylo tedy žádné opylování a tudíž žádné plody.  Poraďte jak pěstovat a je-li možné použít semena z konzumované dýně a nebo je nutná nějaká selekce.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika