Dýně hokkaido



Lenka U. - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (71) - 81.96 (?)
2.2.2009 9:31

Taky přispěju se svou troškou: moje zahrada je výše položená a v chladnějším klimatu, takže na záhoncích se mi dýně nechtěly dařit - loni jsem na to vyzrála vysokými záhony a úroda byla obrovská - dýně se plazily i po stromech, pnuly se dětem po houpačce - ještě jsme nestačili sníst ani půlku. Dýně se skladují v suchu, zvlášť chladno mít nemusí - ideální je třeba na polici v chodbě, ale klidně je můžete zasunout do papírové krabice pod postel - pak vydrží až do příští úrody i déle. Hokkaido je podle mě nejlepší na vaření (má hutnou dužinu a výraznou chuť), naproti tomu na marmeládu a kompoty se mi lépe osvědčila dýně velkoplodá, která je jemnější (ta ale tak dlouho nevydrží).

Náš oblíbený recept na dýňovou polévku: na oleji krátce osmahneme cibuli nakrájenou na čtvrtky (to krájení nahrubo je důležité - polévka je pak sladší), jednu napůl překrojenou mrkev a jednu petržel (nebo kousek celeru), pak se přidají kusy dýně (Hokkaido se loupat nemusí, jen se vyndají semena), párkrát zamícháme a přelijeme horkou vodou. Vaří se asi 10 min, pak se polévka rozmixuje a podává se se sýrovou vložkou vytvořenou z měkkého bílého sýra (Čerstvý sýr, měkčí balkán ap), pár lžiček bílého jogurtu a pokrájené pažitky. Skvělá rychlovka.
A ještě dýňové šátečky: těsto: 2 hrnky hladké mouky (celozrnné, ale nemusí být), 1/2 hrnku oleje, 3 lžíce octa, hrnek dolít teplou vodou - uhňoucat a nechat stát, než se připraví náplň: najemno nastrouhaná dýně, brynza, pár stroužků česneku, příp. sůl - poměry si každý určí dle chuti, vytvořit šátečky (štrůdl), péci v naplno rozpálené troubě dozlatova - jíst čerstvé, nejlépe ještě teplé, druhý den už tohle těsto není chuťově valné, ale můžete použít i těsto listové

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
               
host - 223.208 (?), 30.1.2009 4:04

Take kdyz delate bramborovou kasi tak muzete pridat par kousku dyne pro chut a barvu.Polevku ja delam ze dam asi tretinu dyne, tretinu mrkve a tretinu brambor, zaleju vodou a pridam zeleninovou kostku do polevkuy nebo se muze pouzit i slepici opeprit osolit, uvarit do meka a vsechno rozmixovat.pridam jednu sladkou smetanu a osmazenou a kousky pokrajenou anglickou slaninu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 223.166 (?), 31.1.2009 6:54

Neco na sladko dynove kolacky.

2 lzice masla    ,2lzice cukru      1/2hrnku uvarene studene dyne           1 vajicko    1/2 hrnku podmasli   2 1/2 hrnku samokynouci mouky a nebo hladka mouka a prasek do peciva.

Utrit maslo a cukr pridat dyni.Rozmichat vajicko a podmasli, pridat dynovou smes, mouku a udelat meke testo ale ne lepive.

Na pomoucnenem vale lehce vypracujeme, rozvalime asi na 2 cm placku a bud to rozkrajime a nebo vykrojime vetsi kolecka  .Dame na plech blizko sebe a upeceme v troube vyhrate na 220 asi tak 15 az 20 minut aby byly pekne upecene.Nechame vychladnout rozpulime pomazeme marmeladou a navrch pridame trochu slehacky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 246.18 (?), 31.1.2009 16:06

Asi se taky letos vrhnu do pěstování, zní to lákavě. Jen jsem se chtěla zeptat na skladování. Uskladnění ve sklepě je jediná možnost? Co zamrazit nebo zavařit. Je to pracnější, ale sklep nemáme. Brambory jsem měla v garáži a vydrželi tak akorát doteď.  Je tam sice chladno ale sucho. Poraďte.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 61.153 (?), 1.2.2009 15:55

Do dyni jsem se zamilovala loni na podzim a rad bych i zkusila letos nejake vypestovat. ale nejak enma ani potuchy kdy vlastne je mam zasadit. a koukala jsem po seminkach, ale neuspela jsem.nebo je jeste na shaneni semen brzo?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 240.30 (?), 1.2.2009 22:24

Dyne se muze take skladovat zavesena v sitkach aby okolo ni mohl vzduch. Kdyz se oloupe a rozporcuje tak se muze dat do mrazaku ale uz neni vhodna na peceni protoze kdyz se zozmrazi tak zmekne. Pestovat se muze kdekoliv ale potrebuje okolo sebe hodne mista jelikoz slahouny jsou dlouhe. Na svete je hodne druhu dyni zalezi na tom co se sezene. Baby bear je mala dyne asi tak 3/4 az 1 kg taky dobra ta kdyz se rozpuli vydlabe naplni masovou nadivkou tak se muze upect cela.Semena se muzou ocistit a uprazit..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Lenka U. - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (71) - 81.96 (?), 2.2.2009 9:31

Taky přispěju se svou troškou: moje zahrada je výše položená a v chladnějším klimatu, takže na záhoncích se mi dýně nechtěly dařit - loni jsem na to vyzrála vysokými záhony a úroda byla obrovská - dýně se plazily i po stromech, pnuly se dětem po houpačce - ještě jsme nestačili sníst ani půlku. Dýně se skladují v suchu, zvlášť chladno mít nemusí - ideální je třeba na polici v chodbě, ale klidně je můžete zasunout do papírové krabice pod postel - pak vydrží až do příští úrody i déle. Hokkaido je podle mě nejlepší na vaření (má hutnou dužinu a výraznou chuť), naproti tomu na marmeládu a kompoty se mi lépe osvědčila dýně velkoplodá, která je jemnější (ta ale tak dlouho nevydrží).

Náš oblíbený recept na dýňovou polévku: na oleji krátce osmahneme cibuli nakrájenou na čtvrtky (to krájení nahrubo je důležité - polévka je pak sladší), jednu napůl překrojenou mrkev a jednu petržel (nebo kousek celeru), pak se přidají kusy dýně (Hokkaido se loupat nemusí, jen se vyndají semena), párkrát zamícháme a přelijeme horkou vodou. Vaří se asi 10 min, pak se polévka rozmixuje a podává se se sýrovou vložkou vytvořenou z měkkého bílého sýra (Čerstvý sýr, měkčí balkán ap), pár lžiček bílého jogurtu a pokrájené pažitky. Skvělá rychlovka.
A ještě dýňové šátečky: těsto: 2 hrnky hladké mouky (celozrnné, ale nemusí být), 1/2 hrnku oleje, 3 lžíce octa, hrnek dolít teplou vodou - uhňoucat a nechat stát, než se připraví náplň: najemno nastrouhaná dýně, brynza, pár stroužků česneku, příp. sůl - poměry si každý určí dle chuti, vytvořit šátečky (štrůdl), péci v naplno rozpálené troubě dozlatova - jíst čerstvé, nejlépe ještě teplé, druhý den už tohle těsto není chuťově valné, ale můžete použít i těsto listové

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 174.166 (?), 8.2.2009 18:10

To je paráda, že se tu sešla taková spousta receptů, moc díky! Mohla bych ještě poprosit o přesný recept na marmeládu, jak se tu píše někde výš? Hanča

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 223.55 (?), 10.2.2009 8:23

Marmelada.

1.5kg oloupane dyne cim tmavsi duzina tim lepsi.

1.5kg cukru

1/2 hrnku vody, stava a nastrouhana kura ze dvou citronu.

Vodu a nakrajenou dyni dame varit, varime na mirnem ohni az je dyne velmi meka.Odlejeme vodu a rozmichame na kasi, pridame citronovou stavu , nastrouhanou kuru a cukr.Privedeme zase pomalu do varu a neustele michame dokud se nerozpusti cukr.Varime asi 20 minut na mirnem ohni , casto michame az to je huste. Urcite nekdo bude mit treba jeste jiny recept.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 223.171 (?), 11.2.2009 3:03

Cokolada a dyne buchta

1 1/2 hrnku hl.mouky.    1 hrnek cukru.    1/2 hrnku oleje.     2 vajicka.          1 hrnek uvarene rozmichane dyne.   2 lzicky prasku do peceni.            1/4 lzicky sole.  1/4 lz. skorice.  1/4 lz. zazvoru.  125g cokolady bud to rozlamanou a nebo ty male kulate kousky.

Utreme cukr s olejem, pridame vajicka po jednom a vzdy dobre zamichame, pridame dyni, mouku prasek do peciva, skorici, zazvor zamichame a pridame kousky cokolady.Peceme v troube 180 asi tak hodinu.Nelepsi vyskouset spejli zda je upecena.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 106.43 (?), 6.3.2009 0:42

Zdravim vsechny hokkaido milovniky, s pestovanim jsme zacali minuly rok a shromazdili spoustu semen. Muzete mi prosim poradit, jestli mohu vysusena semena vysadit jiz letos a jestli je nutne aby kvuli klicivosti prosli mrazem? Pokud ano, pak pri kolika stupnich a jak dlouho? Dekuji za rady a pripojuji typ pro ty z vas, kteri topite doma/na chalupe drevem nebo mate troubu :

Dyne pecena v alobalu

rozkrajime dyni na kousky {asi 7 cm)

zabalime po nekolika do alobalu + predtim osolime, opeprime

vlozime do kamen, ci trouby na asi 20 min

skvela priloha

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika