Dýně a spol. - hodnocení 2016



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 231.33 (?) 
15.10.2016 8:47

Dvě rostliny na kompostu, jedna na hromadě zeminy, která se vyvezla před stavbou RD - tato měla delší šlahouny, ale plody byly zhruba stejně rozvrženy, ale nezkoumala jsem, kolik jich bylo na které. Docela dost jsem zalévala, v létě i kopřivovou jíchou, jinak nic. První plod jsem vařila v srpnu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
Qesham - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (126) - 134.22 (?), 21.11.2016 0:22

Pěstuji na poli - letos z přímého výsevu - mimo některých muškátových. Na fotce zprava do leva - zadní řada - Hubbard Winter Blue, Hubbard Winter green, zelené hokkaido a Mamuška (dovezená z Ruska, deklarováno jako moschata, ale evidentně je to maxima),  nalevo pak klasické Hokkaido, Před nimi jsou acorny, Sweet Dumplings a jakási okrasná, nevím kde se vzala. Dále vlevo je směs muškátových dýní různých typů. Především je to Lofthouse Landrace, pak Liscia a nějaké typy, které se snažím šlechtit hlavně na rannost (muškátová je poněkud pozdnější). Výhodou muškátové dýně je její snadná skladovatelnost a to i v pokoji, kde teplota v létě dosahovala 28C. Po 14 měsících od sklizně pořád jedlá.

Tykve sklizeň 2016
Tykve sklizeň 2016
Tykev sklizeň 2015
Tykev sklizeň 2015
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Dana22 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (325) - 83.225 (?), 2.12.2016 18:12

Já jsem na jedné rostlině Delica F1 měla 7 kusů. Půda vzadu v zahradě, co ležela 10 let ladem a byla zastíněná, tlelo tam listí a větvičky. Pak jsme vykáceli, půdu zryli a dýně a rajčata opravdu hojně plodily.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Marek83 - (5) - 86.137 (?), 17.10.2016 19:26

Zdravím všechny nadšence do dýní. Letos jsem poprvé místo melounů, se kterými v mých 450 m.n.m mám dost rozporuplné výsledky, zkusil vysadit dýně. Vybral jsem si odrůdy Lunga di Napoli, acorn Thelma Sanders a dýni Ibiza. Lunga udělala tři velmi velké dýňě dýne, dvě z nich mi ale po dešti který následoval po delším období sucha praskly a začaly hnít. Tu třetí jsem ochutnal, ale moc mě neoslovila, zdála se mi příliš vodová. S acornem jsem byl spokojený, sklidil jsem 6 velkých kusů, což v mých podmínkách považuji za úspěch. Co mě ale nadchlo byla dýně IBIZA. Dužina pevná, voňavá a hlavně sladká tak, že si na ní pochutnávám i za syrova. Jenom škoda, že jsem sklidil pouze tři.sad Máte někdo zkušenost, které dýně jsou podobně výrazně sladké a chutné i syrové? Díky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
mičurinec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3092) - 103.236 (?), 17.10.2016 19:32

ano, Acorny jsou super, tez zasyrova, Lunga bude dobra az po odležení, Ibiza neni hybridni a tak neni tak plodna, chut to ale vyvazuje, obecne zasirova jsou dobre muskatove dyne, ale vzdy az po nejakem odlezeni

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
eva.neuwirthova - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (345) - 212.172 (?), 9.11.2016 8:24

Jak je upravujete zasyrova? Salat, ci odrezavate?...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 114.148 (?), 23.11.2016 11:16

Zdravím. Aká je prosím vás táto muškátová tekvica konkrétne za odrodu? Na čo je vhodná? Je sladká? vďaka...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 114.148 (?), 23.11.2016 11:18

tu je foto


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Qesham - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (126) - 183.190 (?), 23.11.2016 17:06

S největší pravděpodobností je to Muškát z Provence hodí se pod maso, do rizota a i kompot se z ní dá udělat - akorát pozor na délku vaření ať se nerozvaří. Taky jsme ji sušili jako kandovanou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 134.22 (?), 23.11.2016 21:57

Já mám nejraději Acorny pečené - rozpůlím, vydlabu semena, trošku přisolím, pak pocukruji krystalem a do "misky" dám kousek másla. Poté peču v troubě až změkne. Napřed přikrytou, ke konci odkryji. Až je hotová tak do té prohlubně dám kousek medu a posypu skořicí či Grankem. Vydlabu lžičkou až zůstane jen slupka. Jinak se dá naplnit i masem - podobně jako plněné papriky. Akorát nepotřebujete přílohu - tu obstará ta dyně. (+ rajskou k tomu)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika