Chyba rajcine nejaka vyziva?



host - 78.100 (?) 
30.4.2018 12:25, zobrazeno: 2924x

Ahoj, predpestuvavam si vo foliovniku rajciny.  Rajciny Bejbino   su uz krasne vysoke ale maju zlte, spodne listy? Chyba im nieco? Daval som ich do substratu, kde pisali ze ma v sebe startovacie hnojivo. Dakujem za radu. J


Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 173.17 (?), 30.4.2018 14:23

Velké rostliny, malé květináče. Chce to vysadit do země. Chybí jm všechno. Startovací dávka to nezachrání.

                      Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Walter - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1252) - 168.103 (?), 30.4.2018 14:33

Je to tak, rostliny vyčerpaly všechny živiny, při vysoké teplotě a nedostatku světla se vytáhly do výšky a jsou bez květů a plodů. Za optimálních podmínek by takhle vysoké rostliny již měly mít nejméně dva vijany.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 33.3 (?), 30.4.2018 17:25

Takhle by měla vypadat sazenice rajčat před výsadbou do skleníku nebo na zahrádku.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 253.174 (?), 30.4.2018 18:51

Díky opravdu nečekaně teplému dubnu rostly sazenice jako z vody, až rostly z vody skutečně sad. I mně začaly sazeničky v jogurtových kelímcích žloutnout, přestože jsem je přihnojovala na list Startem. Proto jsem některé vysadila ven. 3ks Startu už 17. 4. (soused je pojmenoval Pankrác, Servác a Bonifác) a dnes další 3 kousky - Bejbino, Moneymaker a Uragán. Poslední dvě rajčata neznám, vysela jsem je na zkoušku. Když o ně přijdu, budu je muset oželet. V Startech mám rezervu, ty by mě tolik nemrzely. Ve skleníku jsem rajčata vysadila 12. 4. Pořád sleduji předpověď počasí a čekám, jak tato raná výsadba dopadne. Jestli vyjdou předpovědi, mohlo by to klapnout.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika