Ačokča



host - 186.23 (?) 
28.4.2018 11:22, zobrazeno: 3563x

Dobrý den, pěstuje zde někdo ačokču? Dostala jsem semínka, dnes je vyseji. Jaké máte zkušenosti s pěstováním a jak se o rostliny starat, aby bohatě plodily? Děkuji.


Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
Jirka Va - (20) - 232.120 (?), 2.5.2018 5:45

Nesejte ji nadměrné množství, nebo se z toho pak zblázníte při česání.My jedeme na 3 rostliny.J a Olí

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?), 2.5.2018 9:40

Ačokča roste jako liána i bez nějaké speciální péče, jen potřebuje oporu, po níž se může plazit. S pěstováním jsme přestali, protože nikomu nechutnala.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Jirka Va - (20) - 232.120 (?), 2.5.2018 19:09

dovolím si lehce oponovat.Samotné plody jso chutné, ale jen v případě, že je češete ve velikosti od 3,5 do cca 6cm.Pak už má kolega plnou pravdu, že je to nedobré.A na nějaké vykrajování prostředků s již s nahnědlými semínky uvnitř nebude zřejmě nikdo zvědavej, zvláště,když se toho dát načesat ze tří rostlin i půl igelitky každé 3 dny.J a Olí

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 33.3 (?), 2.5.2018 21:04

Kazdy si to musi vykouset sam      pestoval jsem to pred 10 lety ze zvedavosti nic moc    nema to vubec nic  spolecneho s okurkou a paprikou jak  prerostou neni  to k jidlu  same velka semena    roste to jak plevel     pestuji papriky  a okurky jsem spokojeny   acokca uz ne to je muj nazor

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 186.23 (?), 2.5.2018 21:55

Děkuji za rady a zkušenosti. Vysela jsem jen pár semen. Sobě (vzejdou-li) tak 2-3 rostliny (a čtu... i tak je to dost) a zbytek rozdám. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 69.65 (?), 4.5.2018 3:24

taky sem vysadila včera 4 kusy, ještě mi zbývá 5,tak ty už vyhodím, nebo někomu dám.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika