Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Jen jednu připomínku. Již několik let pěstuje Eva T. raná rajčata ve skleníku. Myslím, že její příspěvky a zkušenosti by se daly dohledat i zde na Zahrada.cz. Momentálně zde nediskutuje, ale jak to u ní vypadá je možno najít na Facebooku ve skupině Pěstování rajčat. Pochopitelně už má delší dobu rajčata umístěná ve skleníku a mám dojem, že už nějaké sklízí. Asi třikrát jsem u ní byl, ale o skleník jsem se zvlášť nezajímal, protože skleník nebudu nikdy mít. Kdybych ho měl popsat. tak ze dvou stran je zasazen do terénu a nemá skla. Jistě to je také jedna z pozitivních věcí a také možnost přitápění. Ten skleník má pár metrů od obytných místností a pěstování se věnuje opravdu svědomitě. Možná jsem to popsal nepřesně, ale třeba se Eva T. ozve a všechno upřesní. Pochopitelně, každý má jiné podmínky, ale vždy se dá něco co druhý dělá využít.

           Vladimír

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika