Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
U nás není zvykem mezi pěstiteli GRIN využívat, oproti např USA, kde je to běžná věc. Ukazuje to na rozdíly ve společnosti, kdy u nás instituce fungují víceméně samy pro sebe, zatímco v USA je silný ten narativ, že veřejné instituce existují z vůle veřejnosti a kvůli veřejnému zájmu, a tak s tou částí veřejnosti, kterou to zajímá, spolupracují. Já mám nicméně s CZ GRIN dobrou zkušenost, jednou jsem se na ně obrátil. Nicméně z komunikace bylo zřejmé, že to u nás není běžný případ. Protože jejich mise je podporovat vzdělání a poznání, asi se Vás zeptají a měla byste v tomto smyslu odpovědět. Tím Vás nijak nenavádím, ten, kdo si s tím dá tolik práce, to dělá z důvodu poznání svého, svých dětí a nejspíš plánuje dál použít vlastní úrodu semen, čímž se stává šlechtitelem a výzkumníkem.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika